Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez, jejichž román neníDává odpočinku klempíři, kteří říkají, že v perfektních vztazích se pár, co říká, dostalo krize, zvolili pro dovolenou jedno z nejromantičtějších míst na planetě.

Společně nebo je to láska

47letá Jennifer Lopezová a její 41letý přítelAleks Rodriges si uvědomil, že láska na dálku netěží vztah, se snaží trávit každou volnou chvilku spolu. Přes jeho nabitý program, hráč baseballu spěchá na druhý konec světa na návštěvu milovaného člověka, který je zaneprázdněn natáčení, a to poté, co pracovala celý den a zapomenout na únavu, trávit čas s ním.

Zpěvák je na dovolené s novým milencem

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Nyní Lopez a Rodriguez mají "okno"A oni, bez ztráty času, letěli do Francie. Když byli na Cote d'Azur, mají spoustu na zaplacení a opalování, milovníci nemohli pomoci navštívit Paříž.

Lopez stráví dovolenou na francouzské riviéře s Rodriguezem

Lopez stráví dovolenou na francouzské riviéře s Rodriguezem

Zpěvák a sportovec na francouzském Cote d'Azur

Jako obyčejní turisté

Minulý víkend překonal překrásný párPozoruhodnosti, doprovázené paparazzi, kteří nezostali za jediným. Jennifer a Alex jsou ve francouzském hlavním městě desítkykrát, ale romantické prázdniny ve městě všech milovníků spolu jsou nezapomenutelnými emocemi a novým krokem ve svém vztahu.

Lopez a Rodriguez

Hrdličky po celý den chodily po ulicíchměsto-muzeum, přechází z jednoho architektonického pomníku na exkurzní autobus. Jennifer a její pět minut předtím, než žába navštívil Louvre, navštívil Notre Dame a zahradu Tuileries, pravidelně svačinil v místních kavárnách a ochutnal zmrzlinu na cestách.

Milovníci zmrzliny Lopez a Rodriguez

Lopez a Rodriguez

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez v Louvru

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Stalo se známým jménem vydírajícího Alexe Rodrigueze a podstatou jejích tvrzení

A když přišel večer, elegantně oblečený Lopez a Rodriguez navštívili restaurace francouzské kuchyně, aby při svíčkách mohli mluvit o svých ...

Lopez a Rodriguez

Lopez a její přítel Alex Rodriguez