Vyšlo najevo, podlahové novorozená dvojčata Beyonce a Dzhey Zi

Několik týdnů se veřejnost divila,dělají Beyonce a Jay Z rodiče nebo ne? Včera se zvěsti o tom, že se narodily děti, obdržely oficiální potvrzení a dnes média začínají otevírat první detaily radostné události.

Postfactum

Množství zdrojů, autoritativní publikace, stejně jako otec zpěváka Matthewa Knowlesa potvrzují, že děti u 35leté Beyonce a 47letého Jay Z se narodily v úterý.

Beyoncé a Jay Zee

Beyoncé a Jay Zee

Nově dělaný dědeček už blahopřál své dceři a zeťSám na Twitteru, umístěním prázdninové karty s podpisem "S láskou, dědeček", s objasněním hashtags "dvojčata", "šťastné narozeniny". V komentáři pan Knowles napsal:

"Jsou tady!".

Instagram příspěvek od Metyu Noulza

Instagram příspěvek od Metyu Noulza

Matthew Knowles s Beyonce

Matthew Knowles s Beyonce

Nevěrné děti

Všichni očekávali, že zpěvák a rapper se narodídívka a 5-letý Blu Ayvi budou dvě sestry. To bylo zdůrazněno nejen média, ale také naznačil hvězda rodinný přítel Barack Obama, který je známo, že má dvě dcery - Malia a Natašu, curling, že brzy Beyonce a Dzhey Zi překoná ji počtem dívek.

Beyonce s dcerou Modrý Ivy

Beyonce s dcerou Modrý Ivy

V pátek v hale zdravotního střediskaLos Angeles, kde jsou matka a dvojčata, se objevila skupina příbuzných, vedená rozrušeným Solange Knowlesem s balónky. Blízcí umělci navštěvovali nové členy své velké rodiny.

Návštěvníci Beyonce

Návštěvníci Beyonce

Příbuzný Beyonce

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Zatím není doma

Jak se novináři mohli dostat, lékaři to neudělalichtějí napsat Beyoncé a děti. Jejich životy a zdraví nejsou ohroženy, ale zdroj uvedl, že dvojčata "mají některé menší problémy." Zpěváci jsou přesvědčeni, že to je důvod, proč ona a její manžel nejsou ve spěchu osobně informovat o narození dětí.