Viktoriya Bekhem Devida Bekhema blahopřeje dojemný den Šťastný otec se

Dnes celý svět oslavuje Den otce. Při této příležitosti se slavná rodina Beckhamová rozhodla potěšit fanoušky s dalšími snímky z rodinného archivu. Ta první zveřejnila zajímavou fotografii Victorie a ona byla věnována Davidovi a jeho dětem. A po tom, bývalý fotbalista položil řadu obrázků a dal jim dotekové slova.

David Beckham se svými syny

David Beckham se svými syny

Gratuluji Victorii

Módní návrhář Beckham se rozhodl, že nejlepší dárekDavida, které mají být zveřejněny čerstvé obrázky s nimi a jejich děti. Jako výsledek, Victoria zveřejnila na své stránce na Instagram rámu, což představuje jejich prvorozeného Brooklyn, Romeo, který je nyní 14, 12-letý Cruz a dítě Harper, který brzy oslaví 6. Pod fotografií designéra napsal tato slova:

"David je ten nejlepší ze všech otcůplanetě. Jsem velmi hrdý na to, co máte. Jste příkladem a ideální pro všechny naše děti. Slyšel jsem od nich mnohokrát, že děti chtějí být jako vy. Děkuji za to. Milujeme tě šíleně! ".

Brooklyn, Cruz, Harper, David a Romeo Beckham

Brooklyn, Cruz, Harper, David a Romeo Beckham

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

David se vrátil zpět

Po takovéto drobné gratulaci je to obtížnézůstaňte pryč a nereagujte na to, co se děje. Zanedlouho se v síti objevily záběry, které slavná rodina dělala v Africe asi před měsícem. Pod nimi David napsal následující nápis:

"Neumím si představit svůj život bez mé rodiny. Ti, kteří tvrdí, že rodina není hlavní věc, je hluboce mylná. To je nejdražší věc, kterou kdy může být. Výlet do Afriky mi to opět prokázal. Tyto fotografie jsou neocenitelné, protože na nich sdílíme společně své životy. Pro mě jsou momenty, které trávím s dětmi a Victoria, velmi cenné. Mohou to být jiné: cestování, jen mluvit, sledovat různé filmy nebo diskutovat o lekcích, ale mělo by to být. Z těchto malých zrn se pak rozvíjí náš život, bez něhož je nemožné existovat. "

David Beckham se svým synem Brooklynem

David Beckham se svým synem Brooklynem

David Beckham se svou dcerou Harperovou

David Beckham se svou dcerou Harperovou

Rodinný výlet do Afriky

David s radostí komunikuje se svou rodinou

David Beckham