Stalo se známým jménem vydírajícího Alexe Rodrigueze a podstatou jejích tvrzení

Na pozadí pověstí, že určitá bývalá přítelkyněsoučasný přítel Jay Lo Alex Rodriguez má v úmyslu zničit svůj vztah vyprávěním nepříjemné pravdy o atletovi, novinářům se podařilo najít cizince a rozhovor s ní ...

Bývalý nebo současný?

Žena, která obvinila Alexe Rodrigueze z cizoložství,jméno je Lauren Hunter. Podle 34letého fitness modelu, který má tři děti, začala se seznámit se slavným hráčem baseballu v roce 2011, kdy jeho oficiální přítelkyní byla Cameron Diazová. Milovníci pravidelně viděli, neinformovali o svém vztahu a oddávali se tělesným potěšením, po níž spokojený Alex šel k Cameronovi.

Fitness model Lauren Hunter

Fitness model Lauren Hunter

Cameron Diaz a Alex Rodriguez

Cameron Diaz a Alex Rodriguez

V roce 2014 se Hunter a Rodriguez snažiliaby se setkali z postele, ale nic z toho nebylo. Odmítnutý model nesl zášť, ale pravděpodobně pokračoval v nezávazném vztahu s baseballovým hráčem. Když se Alex začal setkávat s Jayem Lawem, dívka si uvědomila, že přijela její nejlepší hodina. Nezískala požadované 600 tisíc dolarů za ticho, začala svou bezohlednou hru.

Jay Lo a Alex Rodriguez

Jay Lo a Alex Rodriguez

Tajná korespondence

Hunter řekl, že Rodriguez není volnýPokračuje jí zavolat na rande s pomocí videohovorů služby od Apple FaceTiming. Tvrdí, že v polovině května hvězdy milence prosil ji poslat fotografii intimních orgánů, stejně jako Lopez se natáčel v New Yorku, aby šla s ním v Kansas City a trávit svůj volný čas zábavy.

Lauren Hunter

Lauren Hunter

Lauren se sami sebe přesvědčila o přítelkyni zpěvákoviAlex nepřiláká v sexuálních termínech, a přemýšlí s Lópezem v posteli, myslí si o ní. Hunter neváhal nazvat Jay Lo "idiotem", protože věří v věrnost větrného Rodrigueze.

Model uvedl, že když přímo požádala baseballu o vážnost svých úmyslů směrem k Lopezovi, zasmál se a zavolal jí, aby strávil noc s ním.

Hunter měl vztah s bývalou fotbalovou hvězdou Marcusem Allenem

Hunter měl vztah s bývalou fotbalovou hvězdou Marcusem Allenem

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Přidejte, pokud ne pro slávu dámském člověka, který sleduje Rodriguez, Hunter obvinění zdálo fantazii. Podle zasvěcených, Lopez se domnívá, přítel, ne blouznit vyděrač!

Alex Rodriguez a Jay Lo

Alex Rodriguez a Jay Lo