Alex Rodriguez vydírá ex-přítelkyni

Zdá se, že nad vztahem Jennifer Lopez a Alex Rodriguez visely černé mraky! V minulosti blízký přítel sportovce tvrdil, že Alex podvedl Jennifer a potřebuje peníze za jeho ticho.

Fly v masti

Z románu Jennifer Lopez a AlexaRodriguez, který trvá čtyři měsíce, se zdá být pohádkou. Oni otevřeně se vyznávají v lásce, podařilo se dělat své děti přátelům z předchozích svazů a poznat své příbuzné. Zasvěcenci potvrdili, že manželský vztah je vážný a klepy se ponoří, aby se oženili holubice.

Twins Lopez a dcera Rodrigueze s rodiči přes víkend

Twins Lopez a dcera Rodrigueze s rodiči přes víkend

K rozpadu tohoto idylického obrazu to šloBývalá paní Rodrigueze, jejíž jméno není znělo, s nímž měl vztah v roce 2014. Bývalá přítelkyně baseballu tvrdí, že má od neho soukromé osobní zprávy, které zpochybňují jeho loajalitu vůči Jayovi. Vyžaduje Rodrigueze 600 milionů dolarů za to, že nezveřejní informace, které ukazují na jeho cizoložství.

Žena byla přesvědčena, že kvůli Jenniferově pokoji Alex udělá všechno, ale to bylo ...

Pár Jennifer Lopez a Alex Rodriguez

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Vzájemný pohyb

Rodriguez nepodléhal vydírání a mluvilLopez, který věřil v jeho nevinu. Podle sportovce měl opravdu krátké spojení s vyděračem. Po tři roky se opuštěná milenka snaží mu pomstít, píše o něm bajky a žádá sportovce o malé peníze. Poté, co Alex začal chodit s Jennifer, vzrostla chuť k jídlu a ona se rozhodla zvýšit sázky.

Podle zdroje blízkého Rodriguez, že se podpora Lopez se chystá žalovat pomlouvači, obvinil ji z vydírání, hrozeb a zásahu do jeho soukromého života.

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Mimochodem, dříve se sportovec nelišil od věrnosti k jeho milovanému.