Pět let stará dcera Beyoncé udělala zábavný tanec na školním koncertě

Na pozadí pověstí, které už Beyoncé a Jay Zee jsouStali se rodiče dvojčat, skrývá skutečnost, že se narodili z tisku, síť má pěknou video nejstarší dcerou dvojice 5-letého Blu Ayvi spolu se spolužáky, jak to jen šlo, vystoupila živý tanec.

geny maminčiny

Dcera hvězdy R "n" B Beyonce, která zná z první ruky showbusiness z kolébky, se často objevila na jevišti se svou hvězdnou matkou a sní o vlastním představení. Její sny byly naplněny ...

Beyonce a Jay Zee se svou dcerou na MTV Video Music Awards v roce 2014

Beyonce a Jay Zee se svou dcerou na MTV Video Music Awards v roce 2014

Včera západní média zveřejnila záznam dívčího představení ze školního koncertu, ve kterém tančí ve společnosti stejného věku jako moderní tanec. Uvádí se, že událost se konala v sobotu.

Vzala si příklad od své milované matky, Modrý Ivy, oblečená jako ostatní dívky v baletu kostýmu a pointe, stojící uprostřed, skvěle zamávala rukama a opletekmi na hlavu a energicky se pohybovala do rytmu hudby.

Blue Ivy během školního koncertu

Novináři se nedokázali spolehlivě učit,zda na koncertě byla těhotná Beyonce, nebo jen dceru podpořil Jay Zee. Vzhledem k tomu, že zpěvačka jednoduše zbožňuje svou malou princeznu, aby přišla k jejímu výkonu, Beyoncé by mohla pouze zabránit porodům.

Přítomnost během porodu

Mimochodem, zasvěcenci říkali, že Beyoncé a Jay Zee, kteří jsou velmi znepokojeni tím, že Blue Ivy se může cítit zbytečně, když se objeví dvojčata, přijali celé nejednoznačné rozhodnutí.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Rodiče tuto dívku nebudou chránittajný okamžik vzhledu dvojčat na světlo a nevadí, že vedle nich bylo v rodině pětleté dítě. Už si koupili Blue Ivy exkluzivní léčebnou formu, vyrobenou pro dívčí značku Givenchy, která pro ni vyčlenila 1015 dolarů.

Beyonce a Jay Zee s modrým Ivy

Beyonce a Jay Zee s modrým Ivy