Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges strávili víkend s dětmi

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez, které odkládají všechnyzáležitosti minulý víkend spolu. Společnost byla jejich děti z předchozích manželství. S milovníkem, jeho dcerami Natasha a Ella a jejími dvojčatami Maxem a Emkou, vytvořenými u bazénu, se zpěvačka rozdělila do Instagramu.

Rodinný víkend

Zatímco fanoušci 47letého Jay Lawa o tom tvrdívážnost románu s 41tiletou Alex Rodriguezovou, se kterou se setkává od března letošního roku, má zpěvačka nové vztahy a ochotně sdílí okamžiky jejího štěstí s následovníky.

Takže v neděli se objevil v Instagram Lopezidylický obraz, který ji líčil, její přítel, hráč baseballu, její syn a dcera ze vztahu se zpěvačkou Markom Entoni, 9-letého Maxem a Emmou a dcerou Rodriguez z jeho manželství s Cynthia Skertis., 12-letý Natasha a 9-letý Ella . Titulek zní:

"Mějte šťastný víkend!".

Alex Rodriguez se svými dcerami Natasha a Ella a Jennifer Lopez s dvojčaty

Alex Rodriguez s dcerami Natasha a Ella a Jennifer Lopez s dvojčaty Emma a Max

Na fotografii Jennifer, která jí ukázalapřírodní krása bez make-upu, objala dvojčata a Alexovy dívky, sedící ve vodě, visely kolem otcova krku. Když se soudíme o fotografiích, nejenom milovaní se dokonale daří, zdá se, že se jejich děti také podařilo vytvořit si přátele.

Další důkaz

Pokud na začátku vztahu mezi zpěvákem a sportovcem mnozí nevěřili svým vyhlídkám a upřímnosti, když tento román považoval za PR, nyní se špatné jazyky uklidnily.

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez

Komentáře k nedávnému snímku dvojice uživatelů sítěVšimněte si, že děti Lopeze a Rodrigueze jsou velmi podobné. Šestkrát tato společnost vypadá jako rodina! Jennifer je docela možné převzít svou matku Natasha a Ella a Alex - jeho otce Max a Emma.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Přidejte i přes volání z fanoušků páru, že by měli vzít, zpěvák a hráč baseballu nenutí události, a nejsou v žádném spěchu se zakázky.

Rodriguez a Lopez na Met Gala v květnu

Rodriguez a Lopez na Met Gala v květnu