Beyonce hrál v bikinách před narozením

Ze dne na den, 35letý Beyoncé, kterýje nyní v posledním měsíci těhotenství, představí svého manžela Jay Z se dvěma dětmi najednou. V předvečer této události zpěvačka, která ochotně sdílí s následovníky roztomilý okamžik z jejího života, potěšila je upřímným výstřelem.

Beyonce pravidelně publikuje své fotografie v sociálních sítích

Beyoncé pravidelně publikuje své fotografie v sociálních sítích

Foto Beyonce ze strany na počest budoucích dětí v africkém stylu

Foto Beyonce ze strany na počest budoucích dětí v africkém stylu

Břichem na koni

I když se jedná o jednu stopu ve vyhlášce,nenapodobitelný Beyonce ví, jak přitáhnout pozornost médií. Zpěvačka, která nosí dvojčata pod jejím srdcem, vyšla do její fotografie Instagram, která způsobila rozruch diskusí v síti.

Na fotografii Beyoncé v jasně modré plavce, na jejímž vrcholu je na tónu vyhozen průhledný plášť, drží 5letou dceru Blue Ivy. Hvězda fotografie krátce podepsala:

"My".

Beyonce se svou dcerou Blue Ivy na fotografii od Instagramu

Beyonce se svou dcerou Blue Ivy na fotografii od Instagramu

Modrý Ivy se svými rodiči

Modrý Ivy se svými rodiči

Nejednoznačné komentáře

Po projednání velkolepého obrazu zpěváka, který přidaljasné doplňky, šarlatovou rtěnku a dlouhé volné zvlněné vlasy, fanoušci pokřikovali budoucí matku, která se zítra zrodí kvůli frivolitě.

Modrý Ivy už není dítě a váží asi 20kilogramů. I přes lásku k její dceři, která je viditelná pouhým okem, Beyonce nemusela zvednout dívku na žaludek a dala jí zajímavou pozici.

Mimochodem, opatrnost a zajištění jsou neobvyklé pro zpěváka, která se v letošním roce konala v Grammy, ale Beyoncé se rozhodla provést riskantní kaskadérku v křesle, která visel ve vzduchu.

Beyonce u Grammy-2017

Beyonce u Grammy-2017

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Přidáváme, že pohlaví dětí Beyoncé a Jay Zi neníjmenovitě, ale podle matky zpěváka bude její dcera a zeť mít děti s různým pohlavím. Kromě toho se vyskytly informace, že se děti tohoto páru narodily tento týden!

Beyonce s Jay Zee

Beyonce s Jay Zee