Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Ještě na červeném koberci filmového festivalu v CannesRihanna byla v centru pozornosti kvůli změnám v její postavě. Čerstvé fotografie hvězdy, které už létaly z Aztécké pobřežní oblasti, ukazují, že to není všechno, ale kamera nebo oblečení to všechno obvinilo, ale skutečně se stala tukem.

Rihanna v Cannes

Rihanna v Cannes

Rio v Cannes

Rihanna na festivalu v Cannes

Transformace ve svém tvaru

Druhý den paparazzi zajali 29letou RihannuNew York. Zpěvák, oblečený v košili v modré a bílé pruhy s velkými rukávy, roztrhané džíny, lehké boty na Balenciaga, držící kabelku od Diora, svižně kráčel ulicí, v doprovodu bodyguardů.

Dokonce i specializované fanoušci zpěvačky, si myslí, že vypadá krásně bez ohledu na to, jak velkou váhu, uznal, že Ri-Ri zaznamenal alespoň deset kilogramů.

Rihanna byla podezřelá z těhotenství

Rihanna byla podezřelá z těhotenství

Rihanna se zotavila

Rihanna vypadá mnohem lépe

Přemýšlíme o důvodech

Obrázky, které zveřejňuje média podle očekávání,vyvolala vlnu pověstí. Existuje několik verzí vysvětlujících nové formy Rihanny. Jedním z nich je zpěv odmítnutí kouřit a v důsledku toho zvýšená chuť k jídlu. No, nejžhavější předpoklad, samozřejmě, je možné těhotenství barbadské krásy.

viz také
  • Drake se objevil na veřejnosti s novou milou
  • Chris Brown neúmyslně porušil rozhodnutí soudu
  • Rihanna představila novou kolekci bot

Pikantní otázka

Za předpokladu, že je skutečně Rihannapřipravuje se na to, aby se stala matkou, pak je logické zpochybňovat otce svého dítěte. Posledním oficiálním přítelem umělce byl také rapper Drake, protože role papeže předstírá bývalou přítelkyni Chris Brownovou. Neměli bychom vyloučit, že Ri-Ri má tajného obdivovatele, jehož jméno zatím nechce veřejně vyslovit.