Jennifer Lopez se chce oženit, ale nedůvěřuje svému milenci

Některé z akcí Jennifer Lopez vás přimějí přemýšlet o jeho přiměřenosti. Rozhodněte se za sebe: ona je jen dva měsíce, jak se setká s playboyem Alexem Rodriguezem, ale už se chce oženit s ním.

Zdá se, že všechno je v pořádku, ale pouzePřes vášnivou lásku Jay Lo nedůvěřuje svému partnerovi! Ale to nezastaví zpěváka v touze vzít svého přítele k oltáři. Kde je logika?

Jay Law nevěří svému příteli

Paní Lopezová je v zásadě známápodivné manželské zvyky. Podařilo se jí třikrát, aby šla pod uličkou. Od jejího posledního manžela zpěvačka Mark Anthony, 47letá zpěvačka, porodila dvojčata. Pár se rozpadl v roce 2014.

Mnoho neúspěchů v jejich osobním životě není schopnozkazit "divné nálady". Stále se chce oženit, ale muži se stávají méně důvěryhodnými. Zřejmě poslední román s tanečníkem Kasper Smart, který byl odsouzen za velezradu, ale odpustil, učil hodně temperamentního Puerto Rican.

V každém případě, s 41-rok-starý hráč baseballu a heartthrob Alex Rodriguez, Jay Lo rozhodl se hrát zcela odlišnými pravidly.

Alex Rodriguez se svou bývalou přítelkyní Cameron Diazovou

Detektiv pro milované

Účinkující hity Pokud jste měla mou lásku a Ain 't It Funny, nemůžete důvěřovat jejímu milovanému do konce, ale to neznamená, že s ním zcela odmítá budovat vztah.

Jennifer se rozhodla pro zoufalý čin - otočila se o pomoc soukromému detektivovi, který by měl pečlivě sledovat Rodrigueze v nepřítomnosti svého klienta.

Jay Lo s bývalým manželem a přítelem

Zpěvák dobře ví, která reputacechlubit se jejího milovaného muže. On je známý v sekulárních kruzích jako sukničkář a "zrádný zrádce". Například v roce 2008 se stalo známým románem Rodrigueze s Madonnou, v té době se oženil. V seznamu basebalových milenek takových hereček jako Kate Hudson, Cameron Diaz a Demi Moore.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Jay Lo se svým milovaným

Přejeme hodně štěstí Dzhennifer Lopes je, moudrost žen a trpělivosti. Koneckonců, jeho prostředí jedním hlasem tvrdí, že ona a Aleks Rodriges - perfektní zápas.