Bývalá zdravotní sestra Mel B a děti nemohou přiblížit zpěváka do roku 2022

Melanie Brown, která se rozhodla rozvésttyranský manžel, který říká veřejnosti, v níž peklo žila po mnoho let, oslavuje malé vítězství. Soud zakázal exteriéru svých dcer Lorrinu Gillsovou, která se "obává" zpěváka, aby se přiblížila Melovi a její rodině.

Důvod rozvodu a vydírání

Pověsti o potížích v manželství Melanie Brownové a StephenaBelafonte, který byl manžel a manželka již více než 10 let, šel po dlouhou dobu, ale před zjevením bývalého účastníka Spice Girls si nikdo nepředstavoval, co se děje za zavřenými dveřmi svého domu. Mel Bee přiznal, že její manžel ji porazil a zesměšňoval ji a donutil ho mít skupinový sex.

Mel Bee s Stevenem Belafontem

Mel Bee s Stevenem Belafontem

Mel Bi a Steven Belafonte s dětmi

Mel Bi a Steven Belafonte s dětmi

Kromě Melanie a Stephena, v případě, že je teďzkoumá dvůr, objevuje se ex-sestra jejich dcer Lorrina Gillsová, který měl dlouhou záležitost s hlavou rodiny. Dívka se pravidelně podílela na sexuálních potěšeních páru a byla dokonce těhotná i s filmovým producentem.

Lorrin Gills, Mel Bee a Steven Belafonte

Lorrin Gills, Mel Bee a Steven Belafonte

Podle Brownové má slečna Gillsová videa s intimní povahou, jíž ji vydírá. Herečka žádala o ochranu před chamtivou přítelkyní svého téměř bývalého manžela.

Nanny Lorrín Gills

Lorrin Gills

Zákaz zakázky

Soudce dospěl k závěru, že důkazy poskytnuté právníky zpěváka postačují k vydání příkazu zakazující Lorrin Gills kontaktovat Browna a její členy před 3. květnem 2022.

viz také
  • Merayya Keri a Mel B jsou na pokraji bankrotu
  • Lorraine Gillesová uvedla, že má dlouhou záležitost s Melanie Brownovou
  • Bývalá opatrovnice Melanie Brown podala žalobu proti zpěvákovi u soudu

Žena nadále popírá všechny své obviněníhvězdná hvězda, tvrdí, že ji neprováděla. Navíc říká, že je Melova milenka a Stephen s nimi pohovořil na žádost své ženy. Lorrin hodlá prokázat svou nevinnost a podala protinávrh, obviňovat Melanie z ohavnosti.

Lorrin Gills a Melanie

Lorrin Gills a Melanie

Slečno Lorrín Gills

Lorrin Gills