Beyonce a Dzhey Zi koupil dům s neprůstřelnými okny za $ 120 milionů

Beyonce a Jay Zee v předvečer narozeníDvojčata, která se měla v červnu objevit na světě, se chtěla přestěhovat do prostornějšího bytu. Pár je ochoten zaplatit 120 milionů dolarů za zámek, který je přilákal.

Problém bydlení

Beyonce a Jay Z, kteří nyní žijí v New Yorku a již zřídili prostor pro své budoucí děti, po narození dětí plánují přestěhovat se do Los Angeles.

Beyoncé a Jay Zee

Beyoncé a Jay Zee

Pár let strávil několik měsíců hledáním domuLíbilo by se jim. Pokud se zpěvák nejvíce obává návrhu domu, rapper v první řadě dává bezpečnost nového domova. V uzavřeném prodeji našli panství jejich snů, které se nacházejí na vrcholu kopce Bel-Air v elitním Los Angeles. Pár již podepsal dokument potřebný pro koupi domu.

Beyonce a Jay Z koupili majetek za 120 milionů dolarů

Beyonce a Jay Z koupili majetek za 120 milionů dolarů

Uvědomte si, že zámek chce získat populárníRodina Star, majitel nemovitosti, jim poskytla slevu ve výši 15 milionů dolarů. S účtem za luxusní dům, navržený slavným architektem Paulem McLeanem, Beyonce a Jay Z poskytnou 120 milionů.

Pro jakou sumu?

Hlavní dům má rozlohu 2877 metrů čtverečníchK dispozici je osm ložnic, jedenáct koupelen, sauna, parní lázeň, nahrávací studio, garáž pro patnáct automobilů, čtyři bazény, samostatné křídlo pro služebnictvo. Je třeba poznamenat, že všechna okna s dvojitým zasklením v domě jsou odolná proti střelám.

Beyonce a Jay Z koupili dům za 120 milionů dolarů

Beyonce a Jay Zi bydlí za 120 milionů dolarů

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

K domu přiléhá 8094 m2 pozemkůOhromující výhled. Nejstarší dcera páru Modrý Ivy a dvojčata budou mít dostatek prostoru pro hry. Mimochodem, Beyonce a Jay Z se již starali o modrý Ivy, který měl v blízkosti domu slušnou školu.

Beyonce a Jay Zee s dcerou Blue Ivy

Beyonce a Jay Zee s dcerou Blue Ivy

Beyonce s modrým Ivy

Modrý Ivy