Jay Lo šel na rande s Alexem Rodriguezem v provokativním oblečení

Jennifer Lopez opět zaujala publikum a nenechala svého milovaného Alexa Rodrigueze lhostejného, ​​na večeři měl neuvěřitelné průhledné šaty. Budeme odhadovat?

Efektivní výstup

47letá Jennifer Lopezová vypadá úžasně na svůj věk a nová láska v osobě Alexa Rodrigueze ji povzbuzuje k tomu, aby se každým dnem zdokonalila.

V pátek paparazzi, kteří následují na patáchpár, zachytil zpěváka a baseballu v Miami v oblíbené restauraci Casa Tua. Jay Lawová přišla na den úplně vyzbrojený, na sobě plynulými šaty v podlaze khaki s vysokým krkem a dlouhými rukávy. Styl jejího uzavřeného oděvu byl poměrně skromný, ale vrchol byl materiál, ze kterého byl vyroben.

Šaty z průsvitného šifonu se neskrývalykouzla herečky - štíhlé nohy a zaoblené prsa v saténové bílé podprsenky a široký pás zdůraznil pas. Tento provokativní obraz byl doplněn zlatými sandály na vysoké plošině, mohutnými náušnicemi a malou kabelkou na řetězu. Lopez shromáždil vlasy do pečiva a na rty vložil jasně červenou rtěnku.

Jennifer Lopez zaujala odvážnými šaty

Jennifer Lopez zaujala odvážnými šaty

Jennifer Lopez v průhledných šatech

Veselé štěstí

Alex, která nosila robustní, dandy námořnický modrý oblek, se obdivně podívala na svého přítele a nemohla jí vzít oči. Holubice držely ruce a vypadaly spokojeně a uvolněně.

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez šli na rande

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez šli na rande

Jennifer a Alex v elitní restauraci Casa Tua

Jennifer a Alex v elitní restauraci Casa Tua

Lopez prokázal, že na něm je krásná postava

Jennifer Lopez v průhledných šatech

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Zdá se, že vztahy, které se vyvíjejírychle, vážně a po dlouhou dobu, aby tam závidění lidé nepopisovali. Celebrity se již navzájem podívaly a jsou zaměřeny na společnou budoucnost.