V domě Drake neomezeně přišel ventilátor, aby vypil vodu

Druhý den byl rapper Drake obětí neobvyklé loupeže. Zloděj, který se ukázal být fanouškem umělecké kreativity, se pokoušel ukrást jeho sódu.

Policie hlásí a nechtěné překvapení

Zpět domů po představení(přibližně v 21:30 v Los Angeles), 30-rok-starý Drake nevěřil jeho oči, když viděl hezká mladá žena v jedné z ložnic svého elegantního panského sídla na Hollywood Hills (v hodnotě 7,7 milionu dolarů).

Neznámý se již podařilo pohozyaynichat v rapperu v šatně, na sobě s kapucírem. Slyšení hluku se skrývala pod dekou na posteli, kde ji objevil Drake.

Drake

Drake

Unavený žízeň

Ochrana zpěváka způsobila, že policisté, kteřízadržen vetřelec a zjistil, že kromě oblečení celebrit 24-letá dívka chtěla odnést domů Drake žádnou hodnotu, kterou mnozí v domě bývalého přítele Rihanna a Dzhey Lo a láhev minerální vody a dvě plechovky sladké nápoje.

Vysvětluje její čin, pachatel řekl, že je žhavým fanouškem zpěváka, takže jeho mikina je pro něj "památkou", a pokud jde o nápoje, byla jen žízeň.

Dívka byla zatčena a obviněna z proniknutí na soukromé území. Drake sám se zdržel komentáře k incidentu.

Drake Mansion v Los Angeles

Drake Mansion v Los Angeles

Drakeův dům v Los Angeles

Drake Residence

viz také
  • Drake se objevil na veřejnosti s novou milou
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?
  • Sophie Brusseau oznámila těhotenství od Drake

Přidejte zástupce místního oddělenípolicie uvedla, že tento případ nespojili s loupeží zámku Kendall Jenner, který se uskutečnil v polovině března. Pak supermodelka ztratila 200 tisíc dolarů.