Zábavný víkend v rodině Beckham: Velikonoce a mistrovská třída na vaření

Včera celý křesťanský svět slaví Velikonoce. Nezůstali stranou a rodina slavného britského Beckhamse, jehož členové na svých stránkách na sociálních sítích představili obrázky o tom, jak strávili víkend. Jak se ukázalo, celebrity měli velmi vícenásobný víkend.

Victoria a David Beckham s dětmi

Victoria a David Beckham s dětmi

Viktorie překvapila všechny utažené postavy

Matka rodiny, Victoria Beckhamová, nikdy nemohlase mohou pochlubit upřímností v gratulacích, ale její velkolepé fotografie mluví víc než slova. Tentokrát se Victoria rozhodla blahopřát rodině na velikonoční prázdniny neobvyklým způsobem. Žena byla fotografována na kameru v elegantním modrém plavci s hlubokým výstřihem a bílým krajkovým pásem, stejně jako bolero stejné barvy. Fotografická schůzka byla uspořádána venku. Victoria seděla na podlaze a položila na obličej králičí masku. Pod fotografii uvedla celebrita následující slova:

"Králíci, módy, šťastné Velikonoce všem. Posílám všem slunný polibek! ".

Viktoriya Bekhem

Viktoriya Bekhem

Za pár hodin se tento obraz vzalpůl milionu "Líbil se" a byl doprovázen mnoha pozitivními recenzemi: "Jaká krása!", "Já bych jíst takového králíka!", "Úžasná rodina. Vždy dává pozitivní a dobré emoce "atd. Navzdory všemu se slavný fotbalista David Beckham dokázal dostat před počet pozitivních recenzí a má rád svou ženu. David na vaší stránce v Instagramu poslal obrázek, na kterém drží malou káčátko. Takto poblahopřál všem svým účastníkům na Velikonocích a přál si jim všechno nejlepší. Během několika hodin tento snímek získal více než milion lidí. Kromě rodičů v síti vysílali fotky a syn Cruz. Chlapec představoval s malým králíkem a káčátkem.

David Beckham

David Beckham

Cruz Beckham

Cruz Beckham

Cruz Beckham s králíkem

Cruz Beckham s králíkem

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Neobvyklý koktejl pro Cruz

Kromě krásných fotografií z Velikonocí ve stejný denDavid sdílel fotky s kulinářskou mistrovskou třídou, kterou navštívili s Cruzem. Na snímkách bylo zřejmé, že chlapec má talent na výrobu zábavných cookies s křížemi a prsty, zatímco David musí připravit neobvyklé koktejly. Muž sdílel nejen s nimi fotografie, ale také řekl kompozici: ústřice, surové křepelčí vejce, kaviár a zelenou cibuli.

Cruise pečené sušenky

Cruise pečené sušenky

David udělal neobvyklý koktejl

David udělal neobvyklý koktejl