Dzhennifer Lopes představil Aleksa Rodrigesa k matce

Cokoli říká zasvěcenci, JenniferLopez staví dalekosáhlé plány pro svého nového přítele Alexe Rodrigueze. Herečka učinila velmi důležitý krok pro sebe, když představila hráče baseballu své matce Guadalupe Rodriguez.

Procházka trojka

Na rozdíl od toho, co říká Jennifer LopezČasto se hádají se svým novým přítelem Alexem Rodriguezem, milovníci se nadále setkávají. Minulá neděle zachytili paparazzi sladký pár v ulicích New Yorku. Společenská holubice byla matkou zpěváka Guadalupe, který, mimochodem, stejný název jako její potenciální zeť - Rodriguez.

Jennifer a Alex drželi za ruce a vypadali spokojeně a šťastně. Úsměv neopustil jejich tváře, bez slov bylo pochopeno, že si užívají období bonbónů v jejich vztahu.

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Milovníci Alex Rodriguez a Jennifer Lopez

Sladký pár Alex Rodriguez a Jennifer Lopez

Máma souhlasí

Soudě podle přátelské atmosféry, která je viditelná vFoto, dcera dcery měla ráda paní Rodriguezovou. V období dospívání se Jay Lo často setkal s matkou, která chtěla, aby její tanečnice-dcera získala vážné vzdělání. Nyní jsou všechny konflikty za sebou, Guadalupe je hrdá na její talentovanou dívku a stejně jako každá matka si přeje její štěstí dítěte.

Guadalupe Rodriguez, Alex Rodriguez a Jennifer Lopez v New Yorku

Guadalupe Rodriguez, Alex Rodriguez a Jennifer Lopez v New Yorku

Guadalupe Rodriguez a milenci Alex Rodriguez a Jennifer Lopez

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez a její matka

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Upřímně a otevřeně

Jennifer zná Alexa příliš dlouho, takžebát, že by jí zlomí srdce, řekl přítel zpěvačky. Věděla, že nebyl příkladný rodinný typ člověka, nevěrný své ženě, ale domnívá se, že na základě síly podmanit si notorický sukničkář, kdo byl v posteli Keyt Hadson, Madonna, Cameron Diaz, a to nejen přidat do seznamu vítězství milujících sportovce.