Alex Rodriguez poprvé komentoval svůj vztah s Jennifer Lopezem

47letá popová hvězda Jennifer Lopezová nalezlahodný náhrada za tanečníka Casper inteligentní. Skutečnost, že se zpěvák začal datování hráč baseballu Aleksom Rodrigesom, vyšlo najevo, koncem března, ale nyní pouze 41-letý závodník se rozhodl veřejně vyjádřit k jeho románku s Jennifer.

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Rozhovor na talk show The View

Přes skutečnost, že celebrity se setkávajíjen krátkou dobu, mohou být vidět všude na veřejných místech a výletech. Druhý den bylo známo, že Lopez a Rodriguez letěli do New Yorku, kde se rozhodli spojit užitečné s příjemným. Takže Alex byl pozván, aby promluvil o představení The View, kde se dozvěděl nejen o svých úspěších v sportovní kariéře, ale také o vztahu s Jennifer. To je to, co hráč baseballu řekl o svém milence:

"Tento román je pro mě osudem. Nedokázala jsem si představit, že Jennifer byla tak úžasná žena. Pro mě byl tento vztah překvapením. Nikdy jsem si nemyslela, že by mě mohl zajímat Lopez. Samozřejmě jsem ji znala vizuálně a o ní jsem slyšel hodně, ale skutečnost, že zpěvák je velmi chytrý, laskavý, chytrý, se zjevil až poté, co s ní promluvil. Kromě toho by Jennifer měla říct, že je úžasná sestra, matka a dcera. Lopez miluje svou rodinu a bude vždy bránit její zájmy. Navzdory všemu tomu Jennifer je velmi jednoduchá osoba. Mohu říct, že mám velkou štěstí, že s ní budu mít vztah. "

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez

Na konci rozhovoru se Rodriguez mírně rozhodl, že se bude líbit od Lopeze a říká tyto slova:

"Asi víte, že teď hraji"New York Yankees," a zdá se mi, že Jennifer by měla být horlivým fanouškem tohoto klubu. A tady není otázka jen to, co v něm hraji, ale skutečnost, že se Lopez narodil v Bronxu. "

Jennifer Lopez v New Yorku

Jennifer Lopez v New Yorku

Kdo by nic neřekl, ale vztah Rodrigueze aLopez se velmi rychle rozvinul. Ve svém příběhu o Jennifer, Alex mluvil o svých kulinářských preferencích a také odhalil tajemství skutečnosti, že zpěvák nesedí na dietu. Hráč baseballu rozdával všechny tajemství slabin gastronomie celebrit. Z jeho slov se ukázalo, že Lopez miluje čokoládu. A ona jí to nejen v přirozeném stavu, ale také s potěšením pohlcuje čokoládové sušenky a zmrzlinu.

Jennifer Lopez není na stravě

Po skončení střelby v rozhovoru,Lopez se setkal s Alexem a milovníci šli jíst na jednu z drahých restaurací na Manhattanu. Je pravda, že pokud zpěvák jedl cukroví z čokolády tentokrát není známo.

Hvězdy se odehrály u jedné z drahých restaurací na Manhattanu

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Vztahy mezi Lopezem a Rodriguezem se rychle vyvíjejí

Po loňském srpnuvím, že Jennifer je již datování tanečník Casper inteligentní, že připsat romány s mnoha známými lidmi. Je pravda, že vztahy s baseballovým hráčem jsou první, které oficiálně komentovaly obě strany. Navzdory skutečnosti, že spolu s Jennifer a Alexem jen měsíc, milenci se navzájem neoddělují. Nedávno vyšlo najevo, že zpěvák se usadil na několik dnů v domě svého milence v Miami. Za to, že milovníci odletěl soukromým letadlem na Bahamách, kde strávili romantický víkend v hotelu Bakers Bay Golf & Ocean Club.

Roman Lopez a Rodriguez se rychle vyvíjejí

Roman Lopez a Rodriguez se rychle vyvíjejí