Brooklyn Beckham hodlá chodit do studia v USA, od svých rodičů

18-rok-starý syn David a Victoria Beckhamopakovaně řekla svým přátelům o plánech vyletět z rodinného hnízda, aby se zaneprázdnilo jeho vzděláním. Ve svých myšlenkách - přemísťování z Velké Británie do Spojených států. Toto bylo hlášeno portálem femalefirst.co.uk.

Brooklyn s bratry, sestrou a otcem

Ten chlap řekl mnohokrát, že se chce učitfotografie v USA bezprostředně po ukončení studia. Letos na podzim se bude pohybovat přes oceán začít školu, a jít nad rámec realizaci svých dlouhodobých plánů. Je pravda, že přesně tam, kde se ukáže přesně ten starší dědic Beckhamovy rodiny, je stále neznámý. Ale on řekl, že se mu podaří spojit třídy na univerzitním sportu a fotografování, jeho dlouholetý koníček.

Brooklyn s bývalou přítelkyní

Mladík si všiml, že velmi respektoval sport, ale neměl v úmyslu učinit z něj jeho povolání. V budoucnu chce vsadit na fotku.

Útěk z rodiny nebo hledání sami?

Brooklyn tvrdí, že ve Spojených státech existuje více možností pro seberealizaci než ve své vlasti. My, samozřejmě, věříme tomu chlapíkovi, ale možná se jen unavuje, že je "pod kapucí" své autoritářské matky?

Victoria Beckham doslova nedovolí, aby její oči z dospělého syna, a snaží se ovládat i jeho vztah s dívkami.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Rodina Beckhamových

Prozatím Brooklyn trpí takovým porušením "psychologických hranic", ale teď má důvod vyjít z péče. To je důvod - studie.