Italské vášně: Jay Lo a Alex Rodriguez se často hádají

Pro mnoho, vztah Jennifer Lopez a její novépřítel Alex Rodriguez, kteří se tak rychle vyvíjejí, se zdají být ideální, ale informace zasvěcených osob a nejdůležitější jsou čerstvé fotky urážek osobností, které ukazují opak.

Icy ticho

Večer minulé soboty, 47letý Jay Lo a41-rok-starý Alex Rodriguez strávil v italské restauraci Madeo v západním Hollywoodu. Paparazzi nemohl dostat za holuby v instituci, ale zachytil, jak opouštějí restauraci. Sedící v Rolls-Royce, nafoukané milenci nemluví a hledají různými směry, aby omezovali emoce a neudržovali konflikt, který začal na večeři.

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges

Jay Lo

Jay Lo

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez

Baseballový hráč Alex Rodriguez

Bouřlivý temperament a žárlivost

Jak řekl insider, hráč baseballu a zpěvákhádal sedí u stolu, projednání spolupráce Dzhey Lo se svým ex-manželem Markom Entoni, který, mimochodem, už není zdarma a je zcela ponořen v jeho románku s modelem Mariana Downing, Godea jeho dcera. Lopez, který zaznamenal nové album ve španělštině, chce zpívat jednu z písní s ex-manželem nelíbily Rodriguez.

48-rok-starý Mark Anthony s 21-rok-starý model Marianne Downing

48-rok-starý Mark Anthony s 21-rok-starý model Marianne Downing

Alex, který má pověst Lovelace, jednodušenevěří v přátelství mezi mužem a ženou. Je si jistý, že Anthony stále není lhostejný k bývalé manželce, která porodila dvě ze svých dětí, a připomíná vášnivý polibek Marka a Jennifer na jevišti.

Jennifer Lopez a Mark Anthony

Jennifer Lopez a Mark Anthony

Latinský Američan Lopez, který je velmi temperamentní a nezávislý, se nebude před Rodriguezem ospravedlnit a ještě více u příležitosti jeho paranoie.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Budeme dodat, o románu celebrit začali mluvit už tento měsíc. Jennifer Lopez a Alex Rodriguez vypadali velmi šťastně a využili veškeré příležitosti k tomu, aby zůstali spolu. Bude bouře projít?