Viktoriya Bekhem řekl, jak se slavil Den matek

Občané Spojeného království dnes oslavují DenMatko. O tom, jak se tento svátek konal v jedné z nejslavnějších rodin Británie, se Beckham stal známým prostřednictvím internetu. David a děti poblahopřál Victorii k tomuto nádhernému dni a píšeli krásné gratulace.

Victoria a David Beckham s dětmi

Victoria a David Beckham s dětmi

Pozdravy od jejího manžela a dětí

Pravděpodobně mnoho lidí, kteří sledují život rodinyBeckhams ví, že Victoria a David mají čtyři děti. Nespěchali však, aby blahopřál ženě k Den matek, ale jejímu manželovi. Na své stránce v Instagram David napsal tato slova:

"Nejúžasnější žena na světě, kdodal mi tyto nádherné synové a krásné dítě Harper, gratuluji k Den matek. Nikdy mě nepřekvapí Victoria, která dokáže obsahovat vášnivou vášeň, bláznivou jízdu, vysoký intelekt a mimozemskou lásku k dětem. Kde jinam najdu jednu? Miláčku, děkuji, že jste v našem životě. To je nejúžasnější dar, který mi osud dal. "

David poblahopřál Victorii k Den matek

David poblahopřál Victorii k Den matek

Poté, co Victoria měla čas, aby ji blahopřál od svého manžela, objevil se jejich nejstarší syn Brooklyn online. Mladý muž napsal na své stránce v sociální síti následující slova:

"Miluji tě moc. To lze porovnávat s vzdáleností od měsíce a zezadu. Šťastný den matky! ".

Brooklyn a Victoria Beckhamová

Brooklyn a Victoria Beckhamová

Ale nejmenší člen Beckhamovy rodiny -Harper, když nepoužíváte internet, nemůže, ale dívka nikdy nezůstane a vždy se účastní rodinných oslav. Tentokrát Harper znovu ukázal svou tvůrčí povahu. Dívka pro svou matku vytvořila pohlednici a podepsala ji slovy:

"Milá matko, blahopřeji vám k vašemu dni matky! Tato pohlednice je pro vás speciálně určena. Jsi nejlepší! S láskou, Harpere. "

Fotografický dárek Harper od společnosti Instagram Victoria Beckham

Fotografický dárek Harper od společnosti Instagram Victoria Beckham

Po takových drobných gratulacích se Victoria objevila v síti. Návrhářka napsala na Instagramu následující slova:

"Dnes je tolik lásky. Je to neuvěřitelně krásný pocit. Pohlednice od mé nejlepší kamarádky je velmi krásná. Nevím, jak bych bez tebe žil. Šťastně mě miluju. "

Victoria poděkovala všem za gratulace

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Victoria nezapomněla na svou matku

Navzdory skutečnosti, že paní Beckhamová byla čtyřikrátmaminka, módní návrhářka nezapomněla na Jacqueline Adamsovou, její matku. Společná fotka se svou bývalou zpěvačkou sdílela své fanoušky v jedné ze sociálních sítí. Na fotografii vyšla Victoria, která objímala Jacqueline. Pod obrazem módní návrhář napsal zprávu s následujícím obsahem:

"Oslavujeme Den matek v butiku. Blížící se k mé matce je velké štěstí! ".

Victoria spolu se svou matkou

Victoria spolu se svou matkou