Jennifer Lopez se setká s baseballovou hvězdou Alex Rodriguez

Dzhennifer Lopes rozhodla, že nebude ztrácet čas(koneckonců už je již dvanáct let stará) a po rozloučení s Drakem, který se konal minulý měsíc, zkroucil romantiku s baseballovým hráčem Alexandrem Rodriguezem, který trvá dva týdny.

Zkuste štěstí

Západní média hlásí nové 47-leté hobbyDzhennifer Lopes - 41-letý "New York Yankees" Alexandra Rodriguez, který se nedávno rozešli s Annou Voyzhitski, ex-manželka Google spoluzakladatele Sergey Brin.

Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes

Alexander Rodriguez

Alexander Rodriguez

Insiders říkají, že několikrát v minulém týdnu ho viděli společně v Los Angeles a také v Las Vegas v zákulisí během představení Lopeze v Planetě Hollywoodu.

Byla vyhlášena lov prvních společných fotografií holubů. Není pochyb o tom, že paparazzi brzy poskytne fotodokazatelstva intimity Jennifer a Alex, říkají.

Hodně společné

Lopez a Rodriguez jsou dlouho známí, herečka není jenomByl v zápasech, ve kterých se sportovec, který má latinské kořeny, účastnil. Mohou mluvit o dětech, protože Alex a Jen mají dvě děti - 12letou Natashu, osmiletou Ellu od Cynthie Scurtis.

Mark Anthony, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Mark Anthony, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez (na snímku v roce 2005)

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez (na snímku v roce 2005)

Lady svatý

Jediná věc, která se obává fanoušků Jay Lo,kdo se dozvěděl o zprávách, je obrovský seznam žen, jejichž srdce Rodriguez porazil. Mezi bývalé vášně hezký vypadají Kate Heidson, Madonna, Cameron Diaz. V odezvě ostatní uživatelé sítě říkají, že Lopez sama není dar. Její účty zahrnují romány s Chrisem Juddem, Ohany Noem, Markem Anthonymem a Casperem Smartem.

Lopez a Drake

Lopez a Drake

Rodriguez s Annou Vojitskim

Rodriguez s Annou Vojitskim