Rihanna "vybuchla" Národní knihovnu Francie

Minulý rok byla pro Rihannu plodná, nejen se ukázala jako umělec a aktivní dobrovolnice, ale také se stala kreativní ředitelkou značky Puma. V posledních několika měsících se dívka věnuje vytvoření šokující nové podzimní-zimní kolekce, show Fenty x Puma potvrdila, že Rihanna je na jejím místě a hodná postu režiséra.

Fenrty x Puma show

Fenrty x Puma show

Zobrazení

Zobrazení

Koncept sbírky byl určen pro mladévzpurné, téma vysoké školy padlo na chuť nejen pařížských čech, ale i mladých módních žen, kteří již v Instagramu aktivně diskutují o snímcích. Je třeba poznamenat, práci PR tým, ukazující detaily byly promyšlené do nejmenšího detailu: pozvánky v podobě studentského průkazu, pronajal čítárnu v Národní knihovně ve Francii. Nejkouzelnější byla pokryta ve formě tabulek s přiloženým stolní lampy, modely snadno poskvrnil podpatky Mezi pozvanými hosty, blikající barva hudba a reflektory přidal dynamickou akci. Po skončení módní přehlídky byla organizována ohňostroje z vytržených stránek knih na pozadí obrovských stropů a tlumeného světla, „exploze“ způsobil příval nadšeného potlesku!

Národní knihovna Francie

Národní knihovna Francie

Rihanna Fenty x Puma show v národní knihovně Francie

Rihanna Fenty x Puma show v národní knihovně Francie

Hudební doprovod výstavy Fenty x Puma

Sborový zpěv křehkých dívčích hlasů,střídající se s výbušnými, dynamické tepů, Rihanna byla vybrána osobně zobrazit. Playlist Happy Go sucky Fucky a já Fink Zde Freaky podle Die Antwoord a Mia Bad Girls zatřesením stěny knihovny a Wade se třást všechny přítomné. Pilní studenti byli oblečeni do odvážných outfitů, které jsou jasně nepřišel na trénink, ale bude se perfektně hodí do „street fashion“ metropole.

Nevolnost barev, textury a výbuch emocí!

Módní Rihanna říká jasná hyperbole - hlasitější avíce odvážný! Kontrasty byly ve všem, míchání klasiky a sportu, barvy a textury, přísnost a nadměrná upřímnost. Spirit of rozpor byl ponořený do all: jasné karmínové Iroquois byly nahrazeny skromných copánky, klasický kostkované košili - nahou hruď, úzkých svetrů - transparentní košile ... pokračovat dál a hledat opak. Módní kritici poznamenali, že oděvní linie byla vytvořena pro vzpurný duch teenagera a poznamenala dílo Rihanny. Na konci módní přehlídky zpěvák-designér a režisér přišli vzdát hold citrón plyšové srsti na paty, ona zářila štěstím, rád, že poslední show.

Rihanna na výstavě Fenty x Puma v Paříži

Rihanna na výstavě Fenty x Puma v Paříži

Módní Rihanna říká jasná nadsázka

Módní Rihanna říká jasná nadsázka

Playlist otřásl stěnami knihovny

Playlist otřásl stěnami knihovny

Zobrazit hosty

Uliční styl je již dlouho oblíbeným stylem mnohahvězdy instigurschits, modely a zpěváky. Na přehlídce se zúčastnily Kara Delevina, Chiara Ferrandiová, Salma Hayeková, která se zasmála, žertovala, dělala sebe sama pro Instagram a chovala se jako skutečný spolužák!

Chiara Ferrání

Chiara Ferrání

Salma Hayeková a Kara Delevinová

Salma Hayeková a Kara Delevinová

Sara Sampaio

Sara Sampaio

viz také
  • Má Salma Hayek péči o její vzhled?
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Donald Trump pozval Salma Hayek na romantické rande?
Podpora rodiny

Rihanna opakovaně přiznala tuto podporurodina pro ni je velmi důležitá, takže není divu, že se na show zúčastnila maminka Monica Breitwaite, bratr Rajad Fenty. V rozhovoru vypadala Rihanna matka šíleně šťastná a hrdá na svou talentovanou dceru!

Bratr a matka Rihanny (vpravo) na výstavě v Paříži

Bratr a matka Rihanny (vpravo) na výstavě v Paříži