V Itálii jsme našli kroužek ukradený od Kim Kardashian

Vzhledem k tomu, loupeže, Kim Kardashian bylo téměřŠest měsíců, dokud policie nedokázala vrátit teledive ukradené z jejích hodnot. Druhý den měla Kim šanci znovu získat známý diamantový prsten, který ztratil v osudovou noc.

Dobrá zpráva

Klenot, který se podobá diamantuPrsten ukradený od Kim Kardashian v Paříži počátkem října loňského roku v hodnotě 4 miliony eur byl nalezen v Itálii. Dekorace byla uvedena do prodeje v jednom z klenotnictví. Název obchodu a město, ve kterém se nachází, nejsou v zájmu šetření zveřejněny.

20 karatový kroužek Lorraine Schwartz Kim

20 karatový kroužek Lorraine Schwartz Kim

V Itálii vystavoval prsten podobný tomu, který ukradl Kim Kardashian

V Itálii vystavoval prsten podobný tomu, který ukradl Kim Kardashian

Poté, co jsme se naučili takové povzbudivé informace, KardashianZasobiralsya na pobřeží Apeninského poloostrova s ​​cílem osobně identifikovat prsten. Stráže objednávky požádali manželku Kanye Westové o Kanye West, aby se nepohnula a počkala, až provedou zkoušku.

Dvojité vyzvánění

Poté, co ji útočníci unesliŠperky se na trhu šperků objevily spousty prsních kroužků, podobně jako u ukradeného kardashijského prstence, které jsou v poptávce. Proto je možná v Itálii diamantovou kopií kruhu Kim.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

viz také
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi
  • Fotografie zámku Kayli Dzhenner staly známými veřejnosti

Podle světské lvice, ve své chybějícíDekorace byla kamenem 20 karátů a v nalezených - 22 karátů. Kromě toho, že útočníci gangu napadl Kardashian, kteří byli zadrženi francouzští strážci zákona začaly vypovídat s tím, že pravděpodobně, kámen z kruhu hvězd rozřezaného prodejců, protože jediný způsob, jak to může být prodáván bez rizika nebo nadměrným hlukem.