Narozeniny Rihanny: přiznání lásky z Drake a obraz od Paula Dibala

Včera oslavila slavná zpěvačka Rihannanarození. Jak umělec oslavil své 29. narozeniny, zůstává záhadou, ale skutečnost, že zpěvák byl gratulován slavnými muži - nepochybuje. Mezi první byl její milovaný rapper Drake a fotbalista klubu "Juventus" Paulo Dibala.

Rihanna

Rihanna

Rapper ze scény přiznal lásku

To, že Drake a Rihanna jsou neklidnívztah není nic co říct. Umělci začali chodit v roce 2010, ale po 6 měsících noviny byly plné zprávou, že se milenci rozešli. Důvodem pro vše bylo spojení Rihanny s Chris Brownem. 3 roky po této události, Drake se snažil oživit milostný poměr s barbadoský krásu a zpočátku dělá skvěle. Vztah trval téměř rok a opět skončilo protržení. V létě roku 2016 tisk informoval o aféře Drake a Rihanna, když zpěváci rozhodla, že nebude nic uspěchat a oficiální komentář k této příležitosti nedal. Po uznání rapper v lásce Rihanna na slavnostním ceremoniálu MTV VMA umělců již skrývat před novináři, že je právě to bylo zase chvíli, a v říjnu Drake pryč od milence do Indie Love.

Na jevišti ocenění MTV VMA se Drake přiznal svou lásku k Rihanně

Na jevišti ocenění MTV VMA se Drake přiznal svou lásku k Rihanně

Model Indie Láska

Model Indie Láska

Bez ohledu na to, jak divný je vztah mezi zpěváky, ale rapper znovu vzal jeho. Včera během koncertu v Dublinu řekl Drake tato slova:

"Dnes je pro mě velmi drahá dovolená. Oslavuje své narozeniny. Opravdu ho vážím a miluji. Chtěl bych být teď blízko něj. "

Drake přiznal svou lásku ke společnosti Rihanna v Dublinu

Rihanna a Drake

Rihanna a Drake

viz také
  • Drake se objevil na veřejnosti s novou milou
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor

Paulo Dibala také poblahopřál zpěvákovi

Ale co spojuje fotbalistu Juventuse PauloDibala a Rihanna nejsou veřejnosti známy. Naproti tomu útočník na jedné ze svých stránek v sociální síti poslal rám, na kterém líčil tričko v ruce, podepsané Rihannou a samotnou umělkyní. Pod obrazem Paulo napsal tato slova:

"Zažeňte, drahá Rihanna! Tyto okamžiky zůstanou v mé paměti po celý život. "

Tato blahopřání k narozeninám způsobila největší vzrušení, než uznání Drake. Většina fanoušků se zajímala o to, kdy byla pořízena fotografie a co spojuje celebrity dohromady.

Rihanna a Paulo Dibala

Rihanna a Paulo Dibala