Beyonce se připravuje k odchodu z domu

Beyoncé, která má pod sebou dvojici, rozhodla, že se její děti nenarodí v nemocničním prostředí, ale v kruhu blízkých lidí v jejich domě Jay Z v Los Angeles.

Méně stresu

Beyonce hrůzou připomíná paparazziHákem nebo podvodem se pokoušeli proniknout do newyorské kliniky, kde se narodila první dcera, aby vytvořila první fotografii dítěte. Vzpomeňte si, že kvůli hvězdné matce byla celá podlaha odpojena a zaměstnanci podepsali cenné papíry za to, že se nezveřejní. Jay Zee se podle všeho stará o těhotnou ženu a je připravena dělat všechno pro její pohodlí a bezpečnost.

Zpěvák byl schopen přesvědčit svého manžela, že jeho druhéa třetí dítě, které porodí doma, říká zasvěcenec. V blízké budoucnosti bude jedna z míst v Los Angeles sídlo dvojice přeměněna na moderní rodzal se všemi potřebnými zařízeními. Zrození hvězdy přijdou vysoce kvalifikovaní lékaři a nejlepší neonatologové se postarají o děti.

Druhý den paparazzi zachytili těhotnou Beyonce v Beverly Hills

Druhý den paparazzi zachytili těhotnou Beyonce v Beverly Hills

Nezůstávejte doma

Mezitím je 35letá Beyoncé krásnácítí a ne sedí ve čtyřech stěnách. Během víkendu byla spolu s jejím manželem, 47letým Jay Zeeem a jejich pětiletou dědičkou Blue Iveyovou viděna na basketbalovém hřišti v New Orleansu. Rodinná hvězda seděla ve stáncích a dívala se na zápas NBA All-Star Game.

Beyonce, Jay Zee a jejich dcera Blue Ivy

Beyonce, Jay Zee a jejich dcera Blue Ivy na NBA All-Star Game v New Orleansu

Na fotografii Beyonce, Jay Zee a jejich dcera Blue Ivy

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Matka a dcera si vybrali stylové oblečení pro výstup. Na Beyonce byly od Gucciho oděné džínsy a kimono za 15 tisíc dolarů. Obraz byl doplněn sandály s vysokým podpatkem a ventilátorem.

Modrý Ivy, který pozorně sledovalperipetií na dvoře, nezůstala za svou krásnou matkou. Dítě mělo na sobě jasně zelené šaty s volánkami a volánky od Gucci, které stálo rodičům 1800 dolarů.

Beyonce

Beyonce

Beyonce a Modrý Ivy

Beyonce a Modrý Ivy

Zpěvák Beyonce