Victoria a David Beckham doteraz blahopřál k 12. narozeninám syna Cruze

Jedna z nejslavnějších britských rodin je Beckhampokračujte v úžasné tradici, kterou si navzájem poblahopřáte s dovolenou s pomocí internetu. Další příležitostí pro toto bylo narozeniny jeho syna Cruze, který dnes skončil 12.

Cruz Beckham

Cruz Beckham

Krásné gratulace od rodičů

Jak mnozí již uvědomili, první rodič, kdonapsal příspěvek v sociální síti, byl otcem rodiny - bývalým fotbalovým hráčem Davidem Beckhamem. Zveřejnil zajímavou fotografii Cruze s malovaným nosem a Davida. Pod fotografií napsal muž tyto slova:

"Nápaditý chlapeček, šťastné narozeniny! Jen se chci opravit sám, možná Cruz a odvážný, protože mnozí z nás v 12 byli takhle, ale má obrovské a milé srdce, vynikající postavu a krásnou duši. Když se objeví v místnosti, zdá se, že vše začíná svítit a bavit se. Je to ten, který nás všechny obviňuje pozitivním a veselým. Jsem hrdý, protože mám takového chlapce. Myslím, že každý z papežů by byl rád, kdyby měl takového syna. Pokračujte v úsměvu a pokračujte! Veselé narozeniny, syn! ".

David Beckham se synem Cruzem

David Beckham se synem Cruzem

Po oslavě narozenin byl bratra jeho otce, Victoria se obrátila k Cruzovi. Ona vydala obrázek se svým synem a napsala gratulaci k tomuto obsahu:

"Nevěřím, že náš chlapec je už 12! Jak rychle letí čas! Blahopřeji vám synu! Zůstaňte jako zlovolný a veselý. "

Victoria a Cruz Beckham

Victoria a Cruz Beckham

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Cruz sní o tom, že se stane slavným zpěvákem

Co 12-letý chlapec může snítnarozeniny? Cruz Beckham chce stát se více populární než jeho idol v hudbě Justina Biebera a už to oznámil vyfouknutím svíček na narozeninový dort. Mimochodem, Cruz v loňském roce podepsal dohodu s Justinovým manažerem a vydal svou první píseň. Mnoho fanoušků mladého Beckhamova talentu se skladbě líbilo, ale dospělí kritizovali slavné rodiče. Proti tomu, že 11leté děti hrály s písněmi, promluvil známý herec Pierce Morgan. Domnívá se, že teenagery se nacházejí u školního stolu, a ne na počítači svých rodičů. A pokud opravdu chcete zpívat, pak by Cruz neublížil jít do jakékoliv soutěže a nepředkládat svůj talent přes hranici popularity svých rodičů.

Cruise sny stane více populární než Biber

Cruz Beckham se zvířetem

Cruz Beckham se zvířetem