Dojemné vyznání lásky z manželů Beckham udeřil uživatelů internetu

Co nemůže být překvapeno na Den všemmilovníci? Pravděpodobně upřímná slova lásky. Z této úžasné tradice se hvězdy nezmizely, takže do své druhé poloviny se staly skutečné romantické uznání. Nicméně, většina uživatelů internetu byla zasažena slavnou britskou rodinou Beckham.

Rodina Beckhamových

Rodina Beckhamových

Dotýká se přiznání Davida a dětí

Navzdory velmi napjatému plánu Victorie a onanyní zaneprázdněná příprava na výstavu své nové sbírky v New Yorku, se jí podařilo ji ještě překvapit a nakrátko "vytáhl" pracovní plán. Včera se David na osobní stránce v sociální síti postaral o dojemný obraz z archivu, na který políbí svou ženu. Pod ním bývalý fotbalista napsal následující slova:

"Šťastný den svatého Valentýna, drahá manželka!" Jsem vám vděčný za radostné chvíle, které jsme měli. A chci vám poděkovat za tři chlapce a jednu holku. Stejně jako vy jste krásní! "

Instagram foto Devida Bekhema

Instagram foto Devida Bekhema

Poté se v síti objevily obrázkydcera Harperová blahopřela své matce na tuto skvělou dovolenou. Na první fotografii 5letá dívka zapečetila obálku pohlednice, kterou udělala. Byl vyroben z černé lepenky, na níž se táhla kytice z vícebarevných srdcí, připoutaná světlými stužkami. Na stejné kartě byly napsány následující slova:

"Já, mami, tě zbožňuji. Šťastný den svatého Valentýna! Opravdu chci, abyste se stal mým Valentinem. Souhlasíte? S láskou, Harpere. "

Victoria pohlednice z Harperu

Victoria pohlednice z Harperu

Taková slova byla napsána v pohlednici

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Victoria odpověděla na gratulace

Neodpověděl na takové roztomilé obrázky módní návrhář nemohl a téměř okamžitě na své stránky sociální sítě vyslán takový příspěvek obsah:

"Můj drahý a milovaný! Ty s dovolenou! Harper, samozřejmě máma bude tvoje Valentine! ".

Mimochodem, zatímco Victoria zvítězí ve světě módy, Davidpostarala se o všechny děti. Ovládá nejen své studie a návštěvy různých skupin, ale také se snaží zajistit, aby rodina byla co nejčastěji společná. V letošním roce na Valentýna, bývalý fotbalista přivedl děti k matce v New Yorku. A zatímco se Victoria věnuje přehlídkám, David chodí s dětmi do muzeí a zábavních center.

David Beckham s dětmi

David Beckham s dětmi

Victoria Beckhamová v New Yorku

Victoria Beckhamová v New Yorku

David přivedl děti do New Yorku

David a jeho děti navštívily muzeum v New Yorku

David a jeho děti navštívily muzeum v New Yorku