Dzhennifer Lopes a Drake už nejsou spolu

Po dobu dvou měsíců Jennifer Lopez a Drake drželi svéFanoušci v nevědomosti, kteří pravidelně zaujali veřejnost se svými společnými fotografiemi a vystoupením na veřejnosti. Vášeň novosti v jejich vztahu se vytratila a jejich román nepřežil každodenní život.

Klasický scénář

Západní média informují o odchodu 47letýchDzhennifer Lopes a 30-letý Drake, jehož vztahy byly vyvinuty rychle skončila. Rapper také oblíbené dárky, a ona ho představil svým dětem. Každý čekal na oficiální vystoupení hvězd na některé sekulárních stran, kde Photocall, jejich polibky, které by potvrdily závažnost svého románu.

Jay Lo

Jay Lo

Drake

Drake

Bláznivá grafika a vůdcové podle přírody

Sny fanoušků Jay Lo, kteří doufaliNajít štěstí žen v náručí Drake, zlomené. Zdroje z nejbližšího kruhu hvězd hlásily přerušení jejich vztahu. Umělci mají mnoho společného, ​​ale nejsou připraveni obětovat svou práci kvůli rozvíjení vztahů.

Je to o kontrole pocitů? Jennifer a Drake se nehádali a možná se znovu setkávají, hlásí jeden informátor. Jiný zdroj je v rozporu s tím, že tito dva, navzdory komunitě zájmů (a Drake a Jay Lo milují hudbu a zbožňují baví), jsou nepravděpodobné, že budou spolu, jsou příliš ambiciózní a nejsou připraveni být vedeni.

Jennifer Lopez a Drake

Jennifer Lopez a Drake

Jennifer Lopez a Drake

pár

pár

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Drake se objevil na veřejnosti s novou milou
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti

Rádi, když zpráva o neshodě pár rapper ex-přítelkyně Rihanna, která rychle reagovala na nové ex-přítel?