Jennifer Lopez šla na večeři s Casper Smart

Je vztah Jennifer Lopez a Casper Smart, Rihanny a Drake zpátky na druhou? Drake přivítal komplimenty bývalého milence a Jay Lo se setkal s bývalým přítelem.

Neskuchny večer

V pondělí je blízkým přítelem 47leté JenniferLopez Lia Remini a zpěvák šli do kubánské restaurace El Floridita k oslavě narozenin přítele. Pak se přátelská společnost nadále pobavila v jednom z nočních klubů v západním Hollywoodu.

Kompromisy fotografií

Paparazzi následovali celebrity i jejichkamery nezakryly dalšího hosta na večírku, jehož vzhled byl zcela nečekaný. Na snímku vedle Jennifer a Leah zachytil bývalého milovaného zpěváka 29letého Casper Smart. Ve svých rukou má velkou kytici. Kým jsou květiny určeny? Narozeninový večírek nebo Lopez? Možná, že choreografka se snaží prosit o odpuštění od Jay Lo ...

Jay Law, Leah Remini a Casper Smart v pondělí večer v západním Hollywoodu

Jay Law, Leah Remini a Casper Smart v pondělí večer v západním Hollywoodu

pár

Doves, který se rozloučil v loňském létě,pravděpodobně kvůli zradě mladého muže, celou noc celou noc trávil, tancoval několik tanečních. Současně zasvěcenci tvrdí, že komunikace hvězd byla bez romantiky.

Jennifer Lopez a Casper Smart

Jennifer Lopez a Casper Smart

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Drake se objevil na veřejnosti s novou milou
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti

špatné podezření

Všechno by bylo v pořádku, ale druhý den současný přítelJennifer rapper Drake se také vyznamenal a volá jeho bývalou vášní Rihannu, s níž byl spojen s bouřlivým vztahem, "královnou všeho na světě". Je tam malý, ale obvyklý roj? Kromě toho, když se Drake vrací do Rihanny, má Jay Law, vedle Kaspera, stále ve svém bývalém bývalém manžela Marca Anthonyho, který se rozloučil se svou ženou.

Lopezovi je připočítán vztah s Drakem

Lopezovi je připočítán vztah s Drakem

Jennifer Lopez a Mark Anthony

Jennifer Lopez a Mark Anthony

Rihanna a Drake

Rihanna a Drake