Madonna a Drake byl novela

Madonna a Drake se mohou pochlubit bouřlivýmiromány a bohatý osobní život. Jak se ukázalo, hvězdy jsou spojeny nejen se sympatií, která je viditelná pouhým okem, ale i vášnivými vztahy v minulosti.

Ve své vkusu

30-rok-starý Drake, který hodil 28-rok-starýRihanna kvůli 47leté Jennifer Lopezovi vždy přitahovala ženy starší než on. Podle insiderů Slunce měl rapper v roce 2015 poměr s 58tiletou Madonnou.

madona

madona

Drake

Drake

Nepřímo uzavřené vztahy celebritpotvrzuje vášnivý polibek na scéně Coachella v dubnu téhož roku. Po odhalení publika na festivalu čekali všichni prohlášení o románu hudebníků, ale nebyli následováni.

Stejný polibek na pódiu

Stejný polibek na pódiu

Uchovávejte v tajnosti

Madonova pocity pro mladého zpěváka vypuklynajednou, ještě před svými vzrušujícími bujarými fantaziemi. Madonna a Drake v té době neměli žádné povinnosti. Popová hvězda a rapper se bavili, ale uvědomili si, že jejich vztah je zbytečný, požádali všechny, kteří věděli o své záležitosti, aby si otevřeli pusu.

Madonna a Drake na festivalu Coachella v roce 2015

Madonna a Drake na festivalu Coachella v roce 2015

Madonna a Drake na festivalu Coachella v roce 2015

viz také
  • Madonna pomohla získat peníze na otevření nemocnice
  • Tupac Shakur nazval důvod pro jejich rozloučení s Madonnou
  • Madonna ukázala svou tvář bez make-upu

Zraněná pýcha

Není známo, jak by toto spiknutí skončilo,ale brzy rozešli holubice. Po líbání fotografy na scéně neunikl od Drake ostentativně otřel rty. Rapper se snažil ospravedlnit tím, že novináři dezinterpretaci jeho chování, ale popová královna držel zášť, zastavení tajné schůzky s drze, radí ženám, aby nikdy políbit Drake.

Drake

Drake si vzdorně otírá rty