Dzhennifer Lopes se bojí o svůj život, protože ventilátoru

Jennifer Lopez, rozrušená rozhodnutím soudu v případě stalkeru, který ji sledoval, ztratil spánek a chuť k jídlu. Herečka se obává nejen sebe sama, ale bojí se bezpečnosti svých dětí.

Zvláštní ventilátor

Loni v létě, 47 let stará Jennifer Lopezovátam byl postarší chlapík, který vzplanul pocity pro hvězdy. Zpočátku, 64-letý Tim MakLanahen denně se jí poslal dopis ODES, balíky s dárky, hlídal její zákulisí a dokonce honí auto krásu, když šla do Los Angeles, Las Vegas. Pak vášnivý pán chce data z očí do očí, a vydal se do nádvoří Lopez domov, po kterém byl zatčen policií.

Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes

Po incidentu člověk ustoupil, ale doslovapřed Vánocemi, pravděpodobně se mu nelíbilo zprávy o románu zpěváka a Drake vzal starý zasláním jí květiny s přáním rychlého uzdravení, ale Dzhey Lo nemyslel nemocný.

Jennifer Lopez a Drake

Jennifer Lopez a Drake

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Objednávka zadržování

Tentokrát Jennifer netolerovala a obrátila seSoud s požadavkem zakázat McLanahanovi kontaktovat a přiblížit se k ní a jejích rodinným příslušníkům blíž než 100 metrů. Soudce napsal dočasný příkaz, jehož platnost vypršela včera, přičemž dokument nebyl prodloužen, i přes žádost Lopeze.

V připomínkách, které právníci obdrželiUmělec, říká se, že soud nenalezl právní důvod k vydání stálého příkazu. Zatímco právníci celebrit se snaží tento problém vyřešit, má strach uvolnit dvojčata Maxa a Emmu z domu.

Jay Lo a její děti

Jay Lo a její děti