Den v životě Beckham: Victoria přijel do Paříže, a David zdobené dceru

V životě Victoria a David Beckham začínátěžké se vrátit. Návrhář opustil Británii a cestoval do francouzského hlavního města připravit se na Fashion Week, který se bude konat velmi brzy v Paříži. David, jako opravdový otec rodiny, nechá se starají o děti.

David a Viktoriya Bekhemy

David a Viktoriya Bekhemy

Victoria udeřil krásné kombinaci oblečení

V poslední době, Anna Wintour s názvem VictoriaBeckham docela slibně mladý módní návrhář a to je nemožné nesouhlasit. Pokaždé, představující nové kolekce, nebo se objeví na veřejnosti, to je odhaleno v nové cestě. Přijít v Paříži nebyl výjimkou, a Victoria ukázal novou módní kombinace barev na oblečení. Beckham se objevila v ulicích Paříže v kalhotách oranžové barvy své nové jaro-letní kolekce. Dodala klasickou tvarovým modrou košili. Pokud mluvíme o příslušenství, návrhář pro jeho souboru vybral hnědé sluneční brýle a odpovídající malou kabelku. Hlavním znakem v podobě maximalismu byla Victoria. Znovu se objeví ve „velké“ na jejím oblečení - kalhoty. Jak již bylo uvedeno mnoho fanoušků, spodní část souboru nebyl jen široce na opasku, ale příliš dlouho, ale že Beckham nebyl v rozpacích.

Viktoriya Bekhem v Paříži

Viktoriya Bekhem v Paříži

Mnoho fanoušci byli nadšeni kombinací barev v oděvu

Kalhoty oranžová barva - trendy na nadcházející jarní

Kalhoty oranžová barva - trendy na nadcházející jarní

Victoria doporučuje nosit „velký“ oblečení

Victoria doporučuje nosit „velký“ oblečení

Beckham vypadal velmi ženské šaty

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

David zdobené dcera vlasy

Zatímco Victoria se zabývá v podnikání, její manželplně absorbuje při výchově dětí. A to ovlivňuje nejen fakt, že udržuje svůj volný čas, režim dne a studium, ale také fakt, že musel dát do přání své dcery. Poměrně dlouhá doba Harper požádal rodiče, aby ostříhat vlasy, ale David silně bránil. Nyní se zdá, že dívka byla schopná se ho přesvědčit, a pár šel do kadeřnictví. Aby bylo možné dále jen „zákon“ o vlasy ořezávání to nebylo tak hrozné Beckham udělal legrační obrázek, zdobení ji s plačtivým emotikon. Tyto obrázky našli spoustu pozitivních ohlasů na internetu, v němž David s názvem „nejlepší táta“, „Cutie“ a atd.

Instagram foto Devida Bekhema

Instagram foto Devida Bekhema

Harper Beckham

Harper Beckham