Jennifer Lopez obdržela od Drakeho dárkový náhrdelník z Tiffany

Zdá se, že Drake má vážné názory na Jennifer Lopez! Hvězdy dohromady za měsíc a rapper již představil zpěvákovi diamantový náhrdelník v hodnotě 100 000 dolarů ze šperky značky Tiffany.

Velkorysý milenec

Drake a Jennifer Lopez, jejichž román se stalznámý v prosinci, získává dynamiku. Ačkoli celebrity nejsou ve spěchu, aby to oficiálně potvrdily, jejich činy se ukázaly lépe než nějaká slova. Znát Lopezovu lásku k diamantovým šperkům, která po napodobení Elizabeth Taylorové má opravdovou vášeň pro diamanty, milovník jí dal drahocenný náhrdelník.

Drake a Jennifer Lopez

Drake a Jennifer Lopez

V lásce

Chůze

Krásná věc

30letý rapper se rozhodl potěšit svého 47letéhopřítelkyni na Silvestra a dává jí krabici s vánočním stromem s náhrdelníkem. Klenot je vyroben z platiny a po celé délce zdobí hruškovité a kulaté diamanty v šestnácti karátech. Lopez přišel neopatrně na radost z prezentace a už prošel kolem náhrdelníku na drake koncertě v Las Vegas 1. ledna.

Náhrdelník z Tiffany

Náhrdelník z Tiffany

Dekorace

Lopez si dával dárek na novoroční koncert Drake v Las Vegas

Lopez si dával dárek na novoroční koncert Drake v Las Vegas

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Drake se objevil na veřejnosti s novou milou
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti

Mimochodem, Jennifer miluje nejen přijímat, ale takédárky. Jeden z těchto dní v síti byl upřímný váleček pro narozeniny bratranec zpěváka Tiany Rios. Slavný příbuzný se rozhodl potěšit narozeninovou dívku, která je fanouškem Cristiana Ronalda, setkání s jejím idolem. Nejlepší fotbalista světa neodmítl Lopez v žádosti, přicházel na dovolenou Tiany jako dárek, který jí byl v rozpacích s štěstí dívky, její paže.