Pink poblahopřál svému manželovi Carey Hartovi k výročí svatby, psaní velmi dojemné

Zahrají zahraniční hvězdy své blízkéSvátky se staly relevantními s využitím internetu. Zpěvák Pink nevyhledal žádný alternativní způsob, jak informovat svého manžela motocyklistu Caryho Harta o jeho poctech, protože pár včera oslavil 11 let manželství.

Carey Hart a Pink

Carey Hart a Pink

Dotykový obrázek a jemná slova

Chcete-li poblahopřát Pink, vybrali si Instagram. 7. ledna vydala zpěvák na své stránce rám, na kterém políbila Harta, a pod ní napsala tato slova:

"Carey, jsem šťastná, protože mě máš. Říkám opakovaně mňam, mňam, mňam, a každé slovo - poděkování za jediný rok manželství. Připomínáte mi medvěda, velmi pečující a citlivá. Jsem velmi šťastná, protože mohu říci, že patříte ke mně. Děkuji, že jste v životě. "

Pink gratuloval manželovi k narozeninám

Mimochodem, co by gesto krásné zpěvačky nezůstala bez povšimnutí a fanoušky za den a vystavit obrázek pod ní získal více než 200.000 rád.

viz také
  • Pink a její manžel Carey Hart a děti byly viděny na procházce po Manhattanu
  • Singer Pink téměř roztrhal dlouho očekávaný koncert, uvízl ve výtahu s dcerou
  • Dcery Pink se někdy stydí ... za vzhled zpěváka!

Vztah Pink-Carey nebyl vždy hladký

Poprvé se stala známá zpěvačkaSetkat se s motorkářem Hart, stal se známý v roce 2011. O pár let později celebrity oznámily své odloučení, ale po dlouhou dobu se navzájem nemohly žít a znovu se setkali. V roce 2006 se Pink sňala manželství s Carey, ale po dvou letech opět utekli. Několik měsíců poté si zpěvák uvědomil, že sní o návratu svého milovaného. Její rozhodnutí, komentovala to v jednom z rozhovorů:

"Jednou jsem zavolal Carymu a nabídl jsem mu zpívatOn na večírku. Byl jsem ohromen, ale uvědomil jsem si, že to může být šance všechno opravit. Kdybyste jenom věděla, jak jsem se připravovala a zažila. Udělal jsem všechno, abych vypadal úžasně a dělal na něj dojem. Myslím, že tato situace mi pomohla přehodnotit všechno. Navíc jsem natočil album s pohledy, které mi dal Hart. Na samém konci jsem vložil svou fotku do krve a napsal: "Tohle jsem já v životě bez tebe", pak byl s dítětem zastřelen. Připomněl jsem to: "Může se to stát." Poté se na rozvodu objevily nepodepsané dokumenty. Pod nimi jsem napsal slova: "Musíš všechno rozhodnout."

Cary se však vrátila jen dva roky po incidentu. V roce 2011 měla herečka a její manžel dceru a v roce 2016 syn.

V roce 2006 se Pink oženil s Cary Hartovou

V roce 2006 se Pink oženil s Cary Hartovou

Pink se svým manželem a dcerou Willowovou

Pink se svým manželem a dcerou Willowovou

Pár měl syna, Jasona Moona

Pár měl syna, Jasona Moona