Rihanna žárlila bývalého přítele Drakea na Jennifer Lopez

Americká zpěvačka Rihanna, navzdoryže se rozešla se svým přítelem Drake před několika měsíci, že má i nadále city k němu. Toto stalo se známé prostřednictvím sociálních sítí a skutečnost, že zpěvák se zastavil na chatu s kolegyní Dzhennifer Lopes kvůli žárlivosti rapper.

Rihanna

Rihanna

Rihanna se odhlásila od Lopeze v Instagram

Zdá se, že milostný příběh 47-letý Jennifera 30-letý Drake získává dynamiku. Síť opakovaně zobrazovala společné snímky tvořivého tandemu a daleko od podnikatelského plánu. Včera, na své stránce v Instagramu, Lopez sdílel s fanoušky další fotografii, na níž Drake objal Jennifer.

Pod obrazem zpěvák napsal následující nápis:

"Jsem velmi šťastný!".

Jennifer Lopez vydala novou fotografii s Drakem

Zdá se, že existuje zvláštní, obyčejnýPár v lásce, ale někteří z nich vypadali špatně. Podle přátel zpěvačky Rihanna netoleruje Drakeovu vztahy s ostatními dívkami. Zde je zdroj, který cizímu vydání řekl:

"Když Rihanna viděla fotografii na stránceJay Law, vypadala jako šílená. Zpěvák začal plakat a říkat, že to nemůže být. Nechápala, proč ji Drake tak rychle zapomněl a začal chodit s jinou ženou. Poté, nazvala Lopez a začal ji přesvědčit, aby se rozešel se svojí ex-milenec, a když jsem si uvědomil, že Jennifer neudělá, začala křičet. Takže kolegové nesouhlasili s ničím a Lopez jen zavěsil. Je jasné, že Drake je teď svobodný člověk a může setkat s kýmkoli, ale Rihanna nemohl předpokládat, že jeho vyvolená se stává žena 17 let starší než on. "

Poté se stalo známým, že Rihanna se odhlásila z Jenniferovy stránky v Instagram. Mimochodem, ze zprávy o Drake se "zbavila" v říjnu.

Rihanna a Drake, srpen 2016

Rihanna a Drake, srpen 2016

Rihanna stále miluje Drakea

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Drake se objevil na veřejnosti s novou milou
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti

Lopez a Rihanna byly přítelkyně

Ne vždy slavní zpěváci měli takovéneklidné vztahy. V poslední době dokonale komunikovali, gratulovali a podporovali se navzájem s vítězstvími a novými začátky. Takže Lopez v jednom ze svých rozhovorů řekl tato slova o Rihanně:

"Opravdu respektuji tuto skvělou dívku! Ráda se dívám na její práci. Rihanna je vynikající umělec a skvělý člověk. Má skvělou budoucnost. "

Na druhou stranu na jaře roku 2016, 28letá zpěvačkaposlal Jennifer denim boty s vysokými podpatky, model, který byl vyvinut Rihannou ve spojení s značkou Manolo Blahnik. V krabičce s botami byla položena karta ze 28leté krásy s následujícím nápisem:

"Jsem si jistá, že tyhle elegantní boty budou vypadat lépe na tebe než na mně."

Jennifer Lopez a Rihanna

Jennifer Lopez a Rihanna

Kotníkové boty, které Rihanna poslala Jennifer Lopez jako dárek

Kotníkové boty, které Rihanna poslala Jennifer Lopez jako dárek