Taylor Swift se obává svého života

Taylor Swift, který žaluje DJ DJ Davida Mullera, ji chytil za hýždě, žádá soudce, aby klasifikoval detaily případu a věřil, že jejich publikace ohrožuje její bezpečnost.

Bezohledný čin

V roce 2013 bývalý moderátor jedné z rozhlasových stanicjmenoval se David Muller na koncertě Taylora Swifta a byl v zákulisí a přesvědčil zpěváka, aby s sebou vzal obrázek. Muž se rozhodl nejen získat pamětní výstřel, ale také se dotknout hvězdy. V okamžiku střelby mu hodil ruku pod sukni a popadl Taylorova hýždě. Zpěvák vykřikl a zatlačil darebáka, který byl vyloučen z chodby.

Poté, co se umělec obrátilpolicie a obvinil Müllera ze sexuálního obtěžování, byl vyřazen z práce. Zároveň sám nepřiznává svou vinu a tvrdí, že se stalo absurdní nehoda. Chtěl údajně vzít svou přítelkyni, která stála vedle Swiftu, ruku a možná se náhodou dotkla zpěváka, ale nedotkla se jejího pátého bodu.

David Muller

David Muller

Soudní případy

Soudní řízení v tomto případě již skončiloněkolik let. V reakci na obvinění Taylor David podala protinávrh a prohlásila, že kvůli jejímu ohovárání byl vykopnut vysoko placenou práci. A druhý den příběh získal své pokračování ...

27letá herečka měla vážnédůvody, proč se mají obávat svých životů. Co přesně způsobilo takové myšlenky v hlavě Swift, není specifikováno. Advokáti celebrity v jejím jménu požadovali, aby tajemství přepisů slyšení, které obsahují osobní informace, zůstaly tajné.

viz také
  • Keti Perri veřejně omluvil Taylor Swift
  • Taylor Swift se setká s mladou britský herec
  • Keti Perri řekl o dlouhodobý spor s Taylor Swift v pořadu Spolujízda Karaoke

Podle pověsti Taylor, která má dostneadekvátní fanoušci začali přijímat zprávy s hrozbami sexuální povahy od neznámého obránce Müllera. Kromě toho mohou duševně nevyvážené osoby číst smyslné detaily incidentu a být inspirováni, zástupci zpěváka vysvětlují žádost soudu.

Zpěvák

Taylor Swift

Taylor Swift