Zdravotnický personál z nemocnice, utrpěla kvůli Kanye West

Nejméně deset zaměstnanců zdravotního střediskaRonald Reagan UCLA v Los Angeles, kde po nervovém výpadku zasáhl Kanye West, byl propuštěn za zvědavost, kterou prokázala hvězdnému pacientovi.

Velké pokušení

21. listopadu 39letý Kanye West bylokamžitě hospitalizována v UCLA Medical Center s oficiální diagnózou "přepracování". Rapper, který zrušil všechny plánované představy o den předtím, se choval neadekvátně a byl doprovázen stráží a byl odveden na elitní Los Angeles kliniku a přiložen k invalidnímu vozíku.

Kanye West

Kanye West

Lékařské centrum UCLA v Los Angeles

Lékařské centrum UCLA v Los Angeles

Po zveřejnění těchto informací v médiích novinářivšechny pravdy a podvodníci se pokoušeli dostat západní fotografie do oddělení, popraskali počítačový systém, aby získali fotokopii svého zdravotního záznamu a dozvěděli se o závěrech psychiatrického vyšetření, které prošel pan West.

V tomto tisku zástupci za solidní odměny souhlasili s pomoci některým bezohledným zaměstnancům UCLA Medical Center, mezi kterými byli zdravotní sestry a dokonce i lékaři.

Několik propouštění

Nemocniční bezpečnostní služba, která se staráJeho pověst a důvěrnost bohatých pacientů vedly interní vyšetřování, které vedlo k odmítnutí více než deseti lidí podle bulvárů. Ve snaze vydělat peníze nečestně byli odsouzeni nejen průměrní a juniorští lékaři kliniky, ale i vysoce kvalifikovaní lékaři, kteří pracovali na klinice po mnoho let. Nyní všichni pachatelé jsou zaneprázdněni hledáním nové práce.

viz také
  • Kim Kardashian je zaměňována veřejnost se svými neobvyklými odhalující oblečení
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi

Přidejte, ale to může být, ale "špionéři" nemohli zjistit přesnou diagnózu, kterou dal Kanye, a už 1. prosince opustil nemocnici a nyní se vrátil do práce a obvyklého způsobu života.

Kim Kardashian a Kanye West

Kim Kardashian a Kanye West