Donatella Versace kolena ve srovnání s Sharpey

61letá Donatella Versace umístila na svém pozemku Instagram s vánočním večerem módního domu Versace, děsivé tělo děsil účastníky.

Slavnostní firemní

Druhý den vedoucí a kreativní ředitel italské společnostimódní korporace Versace Donatella Versace uspořádala večírek pro své podřízené. Včera návrhář zveřejnil video z události, blahopřál všem na příštích Vánoce a vyprávěl o hlučné straně:

"V Miláně zaměstnáváme více než 600 lidícelou rodinu - od řezníků až po manažery, od každého zaměstnance, který pracuje v této společnosti. Já opravdu chci, aby se těšili nejlepší party ve svém životě - s DJem, šampaňským a lahodným jídlem. Ciao! ".

Falešnost postavy

Na fotografiích, které vyloží sestru Dzhanni VERSACHE v sociální síti, opatrně retuše zápory jejich vzhledu, ale video nelze skrýt zjevné nedostatky Donatella.

Na večírku se stala neformální módní návrhářka krátkábrilantní šatka, kožené boty, nezapomíná ani na masivní zlaté ozdoby, které dokončily živý obraz. Věk a četné plastické operace krásy se ucítí. Tělo Versace je zchátralé, pokrčené pokožky na štíhlých nohách, zejména v oblasti kolena, které lze porovnat se šarí pei.

Donatella Versace na večírku Versace House

Donatella Versace na večírku Versace House

Návrhář

Sharpei

viz také
  • Donatella Versace představila novou kolekci příliš hubená modely
  • Donatella Versace najala asistenta osvalená svého psa
  • Donatella Versace reagoval na kritiku fanoušky novou Versace kampaně

Fanoušci nepoškodili svou oblíbenou kritiku, ale naznačili, že vzhledem ke svým schopnostem by bojovali s chabostí těla, aniž by zapomínali na komplimenty s Donatellovým stylovým a extravagantním oblečením.

Módní návrhářka Donatella Versace

Donatella Versace

Versace

Sestra Versace