Jennifer Lopez se spouští s Drakem

Vášeň v osobním životě americké hvězdyOdrůda Jennifer Lopez nepřestává. Teprve v posledních několika měsících dokázala při projevu s bývalým manželem Marcem Anthonym vypustit svého mladého přítele Caspera Smarta a políbit, což vyvolalo spousty pověstí o novém kole vztahů mezi nimi. Dále se Lopez stal nejdůležitější "příčinou" rozvodu Anthonyho a jeho manželky Shannona de Limy. Nicméně, jak se ukázalo dnes, to byl jen začátek. V tisku byly informace, že Jennifer vyprávěla aféru s kanadským raperem Drakem, který je mladší než její 17 let.

Drake

Drake

Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes

Drake a Jennifer šíleně zamilovaný navzájem

Zatímco fanoušci zvykli na myšlenku, že Lopezse může vrátit k Anthony, Jennifer se rozhodla začít nový vztah. Před několika dny se v médiích vyskytly informace, že se 47letý zpěvák připravuje na vydání nové skladby. Tentokrát se rozhodla zpívat duetu s Drakem a soudit podle obrázků, které přišli na internet, je těžké pojmenovat to. Na stránce Lopez v Instagram se objevila selfie se zpěvákem s rappem. Usměvně se usmáli a vůbec nebyli v rozpacích s tím, že se téměř vzájemně drželi.

Drake a Jennifer Lopez

Drake a Jennifer Lopez

Informace o insiderovi pro posledních několiktýdny, byla Jennifer opakovaně viděna ve společnosti Drake a podle očitých svědků to nebylo daleko od snadných pracovních setkání. Zde je popis, jak zaměstnanec nahrávacího studia komentoval vztahy hvězd:

"Při práci na trati neustále žertují ausmíval se. To je velmi hezké podívat se. Po práci, Drake a Jennifer vždy chodí spolu. Jak mi řekl přítel, opakovaně je viděl v restauraci. Zdá se, že mají román. "

Poté blízký přítel rapperu učinil stejně zajímavé prohlášení pro média:

"Drake a Jennifer se šíleně zamilují do sebe. Setkávají se už několik týdnů a dělají se dobře. "

Dzhennifer Lopes snadno svést Drake, a to navzdory velkému rozdílu věku

Drake a Jennifer Lopez se již navzájem seznámili se svými přáteli

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Drake se objevil na veřejnosti s novou milou
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti

Lopez a mnoho mužů - to je normální

Mnozí, kteří sledují Jenniferův osobní život,věděl, že se mu vždy líbila, protože byla jen třikrát oficiálně ženatá. Navíc Lopez nepřeháněl a miloval záležitost, která měla obrovskou rozmanitost. Milovníci hvězdy byli herec Ben Affleck, rapper P Diddy a mnoho dalších. Poslední byl tanečník Casper Smart, který je mimochodem také mladší než zpěvák po dobu 18 let.

Jennifer Lopez a Mark Anthony

Jennifer Lopez a Mark Anthony

Jennifer Lopez a Casper Smart

Jennifer Lopez a Casper Smart

P Diddy a Jennifer Lopez

P Diddy a Jennifer Lopez

Ben Affleck a Jennifer Lopez

Ben Affleck a Jennifer Lopez