Kanye West se setkal s Donald Trump

Po vyléčení roztříštěných nervů v psychiatriikancelář zdravotního střediska v Los Angeles, Kanye West je plná plánů pro budoucnost a nebude sedět doma, aby potěšila svou ženu. Rapper letěl do New Yorku, kde se setkal s novým americkým prezidentem.

Neočekávaný dialog

Paparazzi nevěřili svým očím, když viděli KanyeZápad v hale mrakodrapu Trump Tower. Nebylo těžké odhadnout, že umělec přišel na setkání s Donaldem Trumpem, který byl zvolen čtyřicátým pátým prezidentem Spojených států. Oddaný politik a skandální hudebník se rozhodli odpovědět na otázky novinářů a dodali, že diskutují o "životě" v přátelství.

Trump Tower v New Yorku

Trump Tower v New Yorku

Kanye West

Kanye West

Nový americký prezident Donald Trump

Nový americký prezident Donald Trump

The Biting Star

Jak se očekávalo, West nemohl dlouho držetjazyk pro zuby a vyprávěl podrobnosti o jeho rozhovoru s Trumpem na svém Twitteru. Iniciátorem duchovního rozhovoru byl Kanye, který chtěl hovořit s hlavou státu o politice multikulturalismu zaměřené na rozvoj kulturních rozdílů. Rapper řekl, že potřebuje komunikovat přímo s budoucím prezidentem, protože chce změnit.

Kanye West se setkal s Donald Trump

Kanye West se setkal s Donald Trump

Západ a Trump

Západ a Trump

Západ a Trump

Západ a Trump

O něco později

Západ také odmítl myšlenku bojovat o místoprezident v roce 2020, rozhodl se odložit čas své vlády do roku 2024. Rapper změnil hashtag # Kanye2020, který se objevil, když Kanye oznámil svůj úmysl účastnit se dalších prezidentských voleb v USA na adrese # Kanye2024.

viz také
  • Kim Kardashian je zaměňována veřejnost se svými neobvyklými odhalující oblečení
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi

Přidejte, tato činnost jejího manžela Kim nepomůžeKardashian, napište média. Po nervovém zhroucení lékaři předepsali mír muzikantovi a přesvědčili jej, aby se vydal na dovolenou se zaměřením na rodinu a zdraví. Kim je velmi rozrušená, Kanye neposlouchá psychiatry a chodí do práce týden po propuštění a ona tak doufala, že bude mít druhý líbánky.

Kim Kardashian a Kanye West

Kim Kardashian a Kanye West