Těhotná růžová hrála nahá

Veselá Pink, odkud se podařilo skrýtpiercing paparazzi jeho těhotenství a říct svým fanouškům, zatímco na dlouhou dobu, i nadále sdílet s účastníky osobní fotografie. Na stránce interpreta v Instagramu se objevila nová fotka, na níž je nahá.

Neočekávané informace

Na zajímavé situaci 37letého PinkTo je neočekávaně známé v listopadu. Zasvěcenci západních publikací připouštějí, že tuto zprávu postrádali. Zpěvačka sama vyprávěla o druhém těhotenství, když vydala krásnou fotografii se svou starší dcerou, 5 letou Willowovou, která ji objímala a přitiskla ji k okrouhlému břichu. Změny postavy hvězdy jsou tak zřejmé, že je těžké si je nevšimnout.

V listopadu oznámil Pink, že očekává dítě

V listopadu oznámil Pink, že očekává dítě

Singer Pink

Bláznivý snímek

Před pár hodinami v účtu Pink v aplikaci Instagramobjevil se dotýkácí se rám. Nahá zpěvačka sedí na podlaze a pokrývají její hruď rukama a její dcera objímá břicho své matky zezadu. Na krku budoucí mumie visí masivní náhrdelníky a Willowovy ruce jsou zdobeny jasnými náramky. V komentáři Pink stručně napsal:

"V hnízdě."

Těhotná Pink sdílela nahé fotky

Těhotná Pink sdílela nahé fotky

Překvapení

Minulý týden jí 41letý Pinkův manžel Carey Hart řekl časopisu People, že nezjistí sex svého dítěte, dokud se nenarodí. Mimochodem to bylo s Willowem.

Motogonschik dodal, že sní o svém synovi, protože už má malou princeznu. Carey otevřeně přiznal, že to děsí možnou konkurenci mezi dětmi stejného pohlaví.

Cary Hart, Pink a 5 let stará Willow

Cary Hart, Pink a 5 let stará Willow

viz také
  • Pink a její manžel Carey Hart a děti byly viděny na procházce po Manhattanu
  • Singer Pink téměř roztrhal dlouho očekávaný koncert, uvízl ve výtahu s dcerou
  • Dcery Pink se někdy stydí ... za vzhled zpěváka!

Přidejte, Pink a Carey Hart společně od roku 2001. V roce 2006 milovníci legalizovali svůj vztah. Je pozoruhodné, že to byla zpěvačka, která ji nabídla svému vybranému.

Pink a její manžel Carey Hart společně od roku 2001

Pink a její manžel Carey Hart společně od roku 2001

Pink Reportry zachytil tento týden v Beverly Hills

Pink tento týden v Beverly Hills