Beyonce a Dzhey Zi se stěhuje do Los Angeles za svou jedinou dceru

Beyonce a Jay Z se rozhodli změnit "Big Apple" na "město andělů" - přesunout se z New Yorku do Los Angeles. Na přechodu byla hvězdná dvojice pohroužena péčí o budoucnost své dcery Blue Ivy.

Beyonce a Jay Z se přestěhují do Los Angeles kvůli tvorbě dcery

Beyonce a Jay Z se přestěhují do Los Angeles kvůli tvorbě dcery

Všechno nejlepší

Stejně jako běžné rodiče jsou Beyonce a Jay Z připravenyvše kvůli své princezně - 4leté kráse Blue Ivy. Oni nestanou a kupují dívku módní drahé oblečení, požadované hračky, nepopírají jí cestování, zábavu a sladkosti.

Přes intenzivní plány, rapper nebo zpěvákoni osobně berou a berou dívku z mateřské školy, neustále kontrolují s učiteli, jak den šel o své drobky, a nezapomínají na rodičovské setkání.

Modrý Ivy a Beyonce

Modrý Ivy a Beyonce

Blue Ivy a Jay Zee

Blue Ivy a Jay Zee

Význam dobrého učení

Každý rok roste Blue Ivy a její slavnýMaminka přemýšlela o vzdělání pro ni. Po rozhovoru s její dobrou kamarádkou Gwyneth Paltrowovou, která má syna a dceru vyrůstala, se rozhodla pro školu pro své dítě. Dívka bude studovat v soukromé vzdělávací instituci "Blue Ivy" v Los Angeles.

Náklady na školení v elitní škole jedevatenáct tisíc dolarů ročně. Zde Blue Ivy poskytne individuální přístup k výuce, s přihlédnutím k zvláštnostem jeho vývoje, otevře své skryté talenty, Beyoncé je si jistý.

Gwyneth Paltrow a Beyonce jsou blízki přátelé

Gwyneth Paltrow a Beyonce jsou blízcí přátelé (na snímku v roce 2011 na Grammy Awards)

Zpěvačka již diskutovala o možnosti a nutnosti pohybu se svým manželem. Jay Z souhlasil a řekl, že si může sbalit tašky.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Budeme přidávat, zatímco manželé nemají v úmyslu prodávat své moderní byty v loftovém stylu v New Yorku, koneckonců to není známo, protože se život změní.

Modrá Ivy Carterová

Modrá Ivy Carterová

Modrá Ivy Carterová