Singer Pink brzy bude matka podruhé

37letá americká skladatelka PinkZřídkakdy zkazí své fanoušky se zprávami z osobního života. Je šťastná, že se oženila se 41tiletou Cary Hartovou, s níž je vychovávána pětiletá dcera Willow Sage. Nicméně, to, co se nyní děje v Pinkově životě, je pro něj stále těžší skrývat se, protože je podruhé těhotná.

Chůze v Santa Monice a fotky v Instagramu

Druhý den Pink "chytil" paparazzy ve městěSanta Monica, když vyšla z auta a zamířila do obchodu. Pink měla na sobě dlouhé, prostorné tmavě modré šaty a bílé mokasíny. V ruce držel hnědou tašku, kterou neustále zakrývala v rozšířeném břiše. Neposkytla žádné připomínky k její pozici, ale doslova o hodinu později fanoušci čekali na příjemné překvapení.

Poté, co se umělec setkalpaparazzi, zřejmě se rozhodla říct všem, že se brzy podruhé stane matkou. Na její stránce v Instagramu vyšla žena dojemný obraz, ve kterém byla vykreslena černým kloboukem a lehkými šaty a dcerou, kterou zpěvák pečlivě přitlačil k rozzuřené břiše. Pod obrázkem vytvořil Pink následující nápis:

"Překvapení!".

Překvapení!

Kromě toho dnes tisk obdržel zástupce zpěváka Megan Kehoyová s těmito slovy:

"Pink je těhotná! Ona a její manžel Carey Hart budou brzy mít druhé dítě. "
viz také
  • Pink a její manžel Carey Hart a děti byly viděny na procházce po Manhattanu
  • Singer Pink téměř roztrhal dlouho očekávaný koncert, uvízl ve výtahu s dcerou
  • Dcery Pink se někdy stydí ... za vzhled zpěváka!

Pink je všude úspěšná

Alisha Moore, stejná zpěvačka Pink, se oženilaZávodník motocyklu Gary Hart v roce 2006. V létě roku 2011 se objevila Willow Sage Hartová. Na základě předpokladů fanoušků se druhé dítě popového zpěváka narodí v prosinci tohoto roku.

Před rokem byla zpěvačka vybrána jako velvyslanec dětského fondu OSN. Jejím úkolem je získat finanční prostředky, které pak převedou na organizace, které dohlížejí na výživu dětí v chudých zemích.

Ve své hudební kariéře dokáže Pinkse může pochlubit nejen schopností zpívat a psát texty, ale také schopnost hrát na různých hudebních nástrojích. Takže Pink lze vidět za bubny, kytaru a různé klávesy.

Během své kariéry prodala zpěvačka více než 140 milionů. Album, z čehož pouze 16 miliónů posloužilo posluchačům v Americe. Cena Grammy, nejprestižnější ve Spojených státech, jí přinesla Trouble v roce 2003 od třetího alba.

Pink v pátek v Santa Monice

Zpěvačka si opatrně zakryla břicho za tašku

Až do této chvíle Pink ukrývala své těhotenství

Pink a její manžel už mají Willowovu dceru

Rodinná procházka slavného zpěváka

Dříve západní média navrhla, že Pink byla podruhé těhotná