Uživatelé internetu kritizovali snímek Rihanny a její neteře

Rihanna dokonce pobouřila své odhodlané fanoušky,Po vyložení na stránce v Instagramu byla sporná fotografie. V rámu nahý zpěvák políbí na rtech nahé 3leté neteřence Majesty v koupelně. Co RiRi neslyšela o ní ...

Teta teta

28-letý Rihanna dosud získala své vlastní děti, ale ráda se flákat s dětmi. Zpěvačka miluje babysit se svou neteří Majesty, která také potřebuje její božstvo.

Rodiče roztomilé holčičky s radostíNechte ji v péči RiRi. Spolu s malým umělcem chodí nakupovat, jde odpočívat a jen se zabývá každodenními záležitostmi. Fotografický report o volném čase s Madge, často se umísťuje do sociálních sítí a přijímá moře komplimentů od stoupenců. Tentokrát však bývalá přítelkyně Drakeho zničila kritiku kritiky.

Neplatné chování

Na rozhovoru Rihanny se objevil dvojznačný rámečekvčera, ale již vyvolala v síti rozptýlenou debatu. Obrázek ukazuje koupání Rihanny a Veličenstva v koupelně. Všechno, ale dívka a zpěvák jsou fotografovány úplně nahá a líbání. Pro mnohé se zdálo, že tento okamžik není dotekový, ale nepřirozený.

Kritici považují tento projev za nepřípustnýpocity pro dívku, a dokonce i umístění takových obrázků na internetu. Správně poukazují na to, že jakýkoli pedofil může uložit fotografii s dítětem. Výsledkem je, že sestry doporučují, aby RiRi porodila své dítě a přestala "nahradit" dceru sestry za útoku.

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Zdá se, že Rihanna nesouhlasí s negativními poznámkami, protože neodstranila rám ze své stránky.

Rihanna pobouřila uživatele internetu

 Rihanna a Veličenstvo jsou v koupelně uzavřena nahá

Hvězda stráví hodně času s neteřkou Majesty

Zpěvák často bere dítě na výlety

Dívka doprovází hvězdu společenským událostem

RieRee pokřtila svou neteř v Barbadosu