Anne Hathawayová "hrála" roli šťastného majitele sošky "Oscar"

Rozpoznání Anny Hathawayové způsobilo smíšenéReakce mezi aktéry. Ve svém posledním rozhovoru přiznala herečka, že během představení Oscarových sošek za roli Fantini ve filmu Les Miserables v roce 2013 se hluboce styděla. Podle Anny hrála roli šťastného vítěze. Překvapená soška řady herců je ukazatelem jejich profesionality a úspěchu, ale Hathaway si myslí jinak:

Samozřejmě, je zřejmé, že každý z hercůSny o Oscara. Ale nechci lhát, cítil jsem zmatek a hanbu. Přiznám se, že jsem hrála další úspěšnou roli: šťastná, úspěšná, v šikovných šatech od slavného designéra a drahých ozdob. Ideální hollywoodský obraz, ale pro mnoho lidí to je nepřekonatelný sen. Snažil jsem se na sobě obtížnou osudu ženy Fantini a nejsem si jistá, že mám právo přijmout odměnu za něčí bolest.

Verze obrazovky románu "Les Miserables" byla velmi výrazná

Verze obrazovky románu Victora Huga "Les Miserables"byl vysoce označen mnoha filmovými kritiky, členové Americké akademie filmových filmů nominovali film v osmi kategoriích. Pro Annu Hathawayovou je to jediná Oscarová soška pro nejlepší hereckou herečku. Herečka hrála tragický obraz Fantiny, ženy s tvrdým osudem a obětovala své tělo kvůli své dceři. Role požadovala od Anne hodně emocionální závazek, ona ztratila 11 kg a odřízla její dlouhé vlasy, což je důvod, proč tak bolestně zadržené ocenění od filmové akademie?

viz také
  • Enn Heteuey nosí bleší trh, a nestydí se o něm
  • Enn Heteuey vyznal lásku svého manžela v časopise Elle
  • První obrazy z natáčení filmu „Dannyho Osm přítelkyně“

Herečka nepřipustila proč jen teďrozhodl se k takovému přiznání, ale teprve o tři roky později, po obdržení sošky "Oscar". Všimněte si, že po filmu "Les Miserables" hrála v devíti dalších filmech, ale nepřinesla jí takový úspěch a nadšené recenze.

Role požadovala od Anne hodně emocionální závazek

Ann "hrála" roli šťastného majitele "Oscara"

Anne se nyní věnuje rodině a není dočasně odstraněna