Donatella Versace najala asistenta osvalená svého psa

Sestra pozdní Gianny Versace, která se ujala úřaduhlavním designérem duchovního dítěte jeho bratra, módního domu Versace, je oblíbený charakter světských kronik. Tentokrát, 61letá Donatella Versace překvapila veřejnost tím, že netestovala dlouhotrvající vzhled, ale s láskou ke svému psu.

Záhadný cizinec

Nedávno, v obrovském počtu zaměstnanců,podávala Donatellu Versace, tam byl jiný dělník - pohledný mladík svalnatého těla, který může být vzat pro stráž hvězdy. Tento muž však má několik dalších funkcí ...

Bodyguard pro domácího mazlíčka

Nový zaměstnanec všude doprovází ne módního návrháře, alejejího psa Audrey, který je osobním společníkem, asistentem a tělesným strážcem čtyřnohé muze Donatelly. Také muž pomáhá zaneprázdněné hostesky udržovat osobní stránku svého pythonu v Instagramu, který mimo jiné má více než osm tisíc předplatitelů po jasném psím životě Audrey.

viz také
  • Donatella Versace kolena ve srovnání s Sharpey
  • Donatella Versace představila novou kolekci příliš hubená modely
  • Donatella Versace reagoval na kritiku fanoušky novou Versace kampaně

Mimochodem, taková péče ze strany Donatelnení divu, protože návrhář opakovaně přiznal, že považuje svého Jack Russell Terrier, pojmenovaného podle legendární Audrey Hepburnové, "opravdové ženy Versace".

Donatella Versace může překvapit fanoušky nejen svým vzhledem

Módní návrhářka se rozhodla potěšit svého oblíbeného psa

Jack Russell teriér měl jednoho společníka a bodyguarda

Na Audrey je všude svalnatý muž

Audrey pomáhá jejímu majiteli pracovat na sbírkách

Audrey - Žena Versace