Eva Longoria a Carly Kloss změřily nohy

Jeden z těchto dnů Carlů Klošs zaznamenal 24 výročí,obdrželi obrovské množství teplých slov a dárků od kolegů, přátel, fanoušků. Nejvíce originální blahopřání k narozeninám však překvapilo Eva Longoria.

Dlouho přátelé

Carly Kloss a Eva Longoria jsou známipo mnoho let od svého společného díla za značku L "Oreal a vždy se podporovali navzájem." Proto byla herečka mezi prvními, která blahopřála svému blízkému příteli a psala pár slov o Carly:

"Blahopřeji k narozeninám tohoto dlouhého nohamadivoška! A ano, mluvím o Karlie Kloss, a pak, víte, nemůžete říct, tato fotografie. Jsme skoro dvojčata! Jsi krásný den, měsíc, a mnoho, mnoho let. Proč jsem se nenarodil s těmito nohy? "</ blockquote> viz také
  • Poté, co zpráva o těhotenství Eva Longoria rychle zhubla
  • Eva Longoria se stal doktorem věd v oboru výtvarného umění
  • Carly Kloss zachránil svět a otevřel programovací kurzy!

Naproti tomu

Taková ohnivá řeč, ukázala Evazajímavá fotka. Na tom ona a Carly srovnávají délku štíhlých nohou. Pokud se domníváte, že hvězda zoufalých manželky je považována za jednu z nejmenších v Hollywoodu a Kloss má poměrně modelové standardy, srovnání vypadá velmi legračně.

Pokud je to naprosto přesné, růst herečky je 157 centimetrů a supermodel - 187 centimetrů, což je o třicet centimetrů více!

Eva Longoria si jásotně změřila délku nohou s Carly Clossem

Růstová hvězda "Zoufalé manželky" je pouze 157 centimetrů

Růst špičkového modelu je 187 centimetrů

Jose Antonio Boston má rád miniaturu své ženy

Eva a Carly jsou propojeny přátelským přátelstvím

3. srpna Carly oslavila 24. narozeniny