Jay Lo nadále ohromuje celebritu "bledá" v šatech

Právě druhý den krása Jennifer Lopezoslavila své 47. narozeniny se svými přáteli. Tato společenská událost způsobila svým fanouškům a novinářům, aby diskutovali o ideálním hvězdném těle a o velmi odvážném oblečení, které si vybrala pro party s celebritami. Připomeňme si, že zpěvák na sobě měl celoplošnou čokoládu z Balmain s průhlednými vložkami.

Ukázalo se však, že tato reinkarnace krásy začala! Pár hodin po setkání s hosty v hotelu Sin City v Las Vegas změnila herečka šaty.

Fotografie Jennifer najdete na její stránce v Instagramu. Odmítla své luxusní vlasy a oblékla se do jiného celku (nebo možná šaty).

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa
Shine a lesk

Hluboké štěpení tohoto toaletu otevírá hrudník abřicho hvězdy. Jay Lo si vybrala podprsenku v tónu, ale trochu lehčí. Vlevo - vysoký řez, bosé nohy do boku. Tento "design" byl vyvinut módním návrhářem Zuhairem Muradem.

Nohavice barvy mořské vlny jsou velkoryse obloženy flitry. Je třeba si uvědomit, že toto oblečení "sedí" na pevném těle herečky je prostě skvělé. Jay Lo vypadá ženský, byť velmi sexy.

Jennifer Lopez překvapila županem s velkým výstřihem

Jennifer Lopez na oslavě narozenin

47letá zpěvačka představila dva sexuální snímky najednou