Flashmob na podporu Viktorii Bekhem nabírat na síle v Instagram

Buď tato společnost zcela ztratila všechnomyšlenka morálky nebo prostě časy se změnily. Jak jinak můžete komentovat "kaše", která se vařila na internetu kolem fotografie Victoria Beckhama a jejího pětiletého dítěte Harper Seven?

Připomeňme si, že před 5 dny na její stránce v celebritě Instagram visely fotografie, kde políbí její dceru na rtech. A podepsala fotografii:

"Všechno nejlepší k narozeninám, baby, milujeme tě moc! S polibkem od mámy. "

Tato blahopřání způsobila dvojznačnou reakci. Viktoriina sestupy byly rozděleny do dvou táborů: jeden ji pokřikoval a zavolal úchylkom, naznačující, že polibek nevypadá jako nevinný. Ostatní - podporují a říkají, že jejich děti políbí stejným způsobem a každý den!

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby
Fotografie mumií s dcerami

Jako důkaz jeho loajality,fanoušci Vicki se začali rozšiřovat v síti a jejich obrázky s malými dcerami a jejich matkami polibky-objímá. Používali značky #kissingmydain a #kissyourbabies. Tato iniciativa se změnila v skutečný flash dav! Paní Beckhamová, jako obvykle v takových situacích, raději mlčí.

Mimochodem, "převracet" doslova na poslednídalší jedna celebrita byla volána. Singer Love Uspenskaya také sdílela na své stránce v Instagram photo, kde políbí dívku ležící na trávníku. Když se ukázalo, že krása s dlouhými nohami je její dcera Tatiana, na hlavu celebrity padl celý déšť výtky a poznámky.

Všimněte si, že psychologům a pravdě se nedoporučuje, aby políbili na rty děti z jakéhokoli pohlaví. Ale nakonec je to právo rodičů, aby si vybraly, jaký stupeň důvěrnosti se drží svých dětí, že?

Victoria na víku Elle

Krása Wiki

Pár Beckham

Maminky představily flashmob v obraně Victorie Beckhamové a políbily její dceru

Ruská zpěvačka Love Uspenskaya odhalila obrázek polibku na rtech

Foto Victoria Beckham, která políbí její dceru na rtech, byla kritizována