Beckhams dojemné dcera Harper poblahopřát k narozeninám

Dnes má nejmladší dítě Beckhamova dvojice, dcera Harperova, narozeniny. Dívka je pět let stará. První, s touto pozoruhodnou událostí, dívku poblahopřál Victoria a David.

Internet - nejlepší blahopřání

Beckhamský pár je znám nejen pro svépopularita v oblasti fotbalu a módy, ale také proto, že jsou milujícím párem, který miluje své děti. Na vynikajícím vztahu jsou Victoria a David neustále informováni fanoušky a pravděpodobně pro sebe v sociálních sítích, publikovat různé krásné fotografie ve všech významných příležitostech. Takže hvězdný pár se blahopřál navzájem k narozeninám, psali dotyková slova pod obrázky. Více nedávno, Beckhams oslavil výročí svatby, publikovat archivní záznam z události před 17 lety.

Jeho děti, Victoria a David také blahopřejiinternetu. Takže od rána Harper četl dotyčné slova od mamky a táty. David poslal obrázek o něm a dítěti Harperovi, zatímco dívka ho objala a políbila. Pod fotkou bývalý fotbalista napsal následující slova:

"Moje malá dáma, Happy Birthday! Po dobu pěti let, že ne s námi, mohu říci pouze jednu věc: „Se svým narozením v naší rodině bylo hodně lásky.“ Harper, ty jsi zvláštní holka! Všichni jsme velké štěstí, že máme možnost strávit každý den s tebou, malý muž s velmi krásné duše. Zbožňujeme vás, naše sladká holka. Miluju tě. Všechno nejlepší k narozeninám! ".

Victoria byla víc stručnější než její manžel. Máma Harperová zveřejnila na své stránce v Instagramu rám, na kterém se s dcerou objala a políbila. Nápis na obrázku byl, i když ne tak dlouhý, ale ne méně dotekový:

"Milujeme vás tolik. Veselé narozeniny, naše malé dítě! ".
viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Harper - čtvrté dítě v rodině Beckham

Victoria a David Beckham mají jednu dceru. Narodila se 10. července 2011 a byla jmenována Harper Seven Beckham. Dívka má 3 starší bratry: Brooklyn, Romeo a Cruz. Pro důvěrné informace manžel pár snil o dceři, a když se Harper narodil, obklopila ji nejen Victoria a David s neuvěřitelnou péčí, ale její starší bratři, kteří v jejich mladší sestře neuctívají duši.

Harper a David Beckham

Victoria Beckham a Harper

Harper Beckham

David a jeho dcera jsou velmi blízko

Victoria zbožňuje své dítě

Beckhamové mají tři syny a dceru